ବିଶ୍ୱର NO. 1 ଟି-୨୦ ଖେଳାଳି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାରଙ୍କ ବଡ ହୃଦୟ ! ରିଷଭଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ମହାକାଳେଶ୍ଵର ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜା କଲେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି

ଜାନୁଆରୀ 24 ରେ ଇନ୍ଦୋରର ହୋଲକର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସିରିଜର ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ODI ପାଇଁ ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ କରିବେ। ମେନ ଇନ୍ ବ୍ଲୁ ସହରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଏବଂ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ କିଛି ଖେଳାଳି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମହାକାଲେଶ୍ୱର ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଉଜନରେ ମନ୍ଦିର | ସୋମବାର ସକାଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ଉଜନର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମହାକଲେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପନ୍ତଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରିଥିଲେ। ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟାଲୱାର୍ଟ ଭାରତୀୟ ଦଳର କିଛି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଯାଇ ଧୋତି ଏବଂ ଅଙ୍ଗଭଷ୍ଟ୍ରାମର ପାରମ୍ପାରିକ ପୋଷାକରେ କ୍ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲେ। ବିଶ୍ୱର ନମ୍ବର 1 ର ମାନ୍ୟତା ପାଇଥିବା ଟି-୨୦ ଖେଳାଳି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ମନ୍ଦିରରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ପରେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ଖେଳାଳିମାନେ ପନ୍ତଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ | ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ଏବଂ ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର ଉଜନର ମହାକଲେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରି ବାବା ମହାକଲଙ୍କ ଭାସମା ଆରତୀ ପରିବେଷଣ କରିଥିଲେ। ସେ ମଧ୍ୟ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଫାଇନାଲ ଖେଳ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ ଜିତି ସାରିଛୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିପକ୍ଷ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛୁ। ଡିସେମ୍ବର 30 ରେ ପନ୍ତ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆଣ୍ଠୁଗଣ୍ଠିର ଲୁହ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା, ଯାହା ପାଇଁ ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅପରେସନ୍ କରିଥିଲେ। କୋକିଲାବେନ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ଡାକ୍ତରମାନେ ସୂଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ପନ୍ତଙ୍କୁ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ରହିଛି।

ରାୟପୁରରେ ଚାଲିଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚରେ 29.5 ଓଭର ବାକି ରହି ଆଠ ୱିକେଟ୍ ଜିତିବା ପରେ ପୁରୁଷମାନେ ବ୍ଲୁ ସିରିଜ୍କୁ ଆରାମରେ ସିଲ୍ କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.