ଭାରତର ରଣଜୀ ଟ୍ରଫିରୁ ବାଦ ପଡିଲେ ଟି -20 ସ୍ପେସାଲିଷ୍ଟ ! T-20 ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କୁ ବୁଧବାର ସୁଦ୍ଧା ରାଞ୍ଚିରେ ରିପୋର୍ଟ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି BCCI

ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ରାଞ୍ଚିରେ ଭାରତର ଟି -20 ତାରକାଙ୍କୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିବାକୁ ବିସିସିଆଇ କହିଛି। ଜାନୁଆରୀ 27 ରୁ ରାଞ୍ଚି, ଲକ୍ଷ୍ନ ଏବଂ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଯୁବ ଦଳ ତିନୋଟି ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟିରେ କିୱିଙ୍କୁ ଭେଟିବ। ପୃଥ୍ବୀ ସ, ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରି ସେମାନଙ୍କ ରଣଜୀ ଟ୍ରଫି ସ୍ୱାର୍ଡରୁ ସମାନ ଭାବରେ ଟାଣି ନିଆଯାଇଛି। ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଟି -20 ଦଳ ବୁଧବାର ସୁଦ୍ଧା ରାଞ୍ଚିରେ ଏକାଠି ହେବେ ଯେହେତୁ ସେମାନେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟି -20 ସିରି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି। ପୃଥ୍ବୀ ସଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ରଣଜୀ ଟ୍ରଫି ଦଳରୁ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ U-25 ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ସାକ୍ସେନା ରହିଥିଲେ। ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ ଏବଂ ଦୀପକ ହୁଡା ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ରାଜ୍ୟ ଖେଳରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବେ।

ଘରୋଇ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ କିଛି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଫର୍ମ ପଛରେ ଶ ’ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି | ପୂର୍ବ ଦଳରୁ ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ, ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ ଏବଂ ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କୁ ରଖାଯାଇଛି। ଆକ୍ସାର ପଟେଲ ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ନିଜ ନିଜ ବିବାହ ହେତୁ ଏହି ସିରିଜ୍ କରିବେ। ଭାରତ ଶୁକ୍ରବାର ଝାଡଖଂଡ ରାଜଧାନୀରେ ପ୍ରଥମ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଖେଳିବ। କ୍ୟାପଟେନ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ଉମ୍ରାନ ମଲିକ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ସିଧାସଳଖ ଇନ୍ଦୋରରୁ ରାଞ୍ଚି ଯାତ୍ରା କରିବେ। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ତୃତୀୟ ODI ରେ ଏକ ଟି -20 ତାରକା କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ମେନ ଇନ୍ ବ୍ଲୁ ରାଞ୍ଚିରେ ଏକ ଇଚ୍ଛାଧୀନ ଅଭ୍ୟାସ ଅଧିବେଶନ କରିବ | ଦଳରେ ନାମିତ ଖେଳାଳିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍ ତଳେ କିଛି ମାଇଲ୍ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ସିରିଜର ତୃତୀୟ ଗେମରେ ବିଶ୍ରାମ ପାଇଲେ ODI ତାରକାମାନେ ଯୋଗଦେବେ |

ଇଣ୍ଡିଆ ଟି -20 ଦଳ ବନାମ NZ: ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା (ସି), ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ (ଭିସି), ଇଶାନ କିଶନ (wk), ଆର ଗାଇକୱାଡ, ଶୁବମାନ ଗିଲ, ଦୀପକ ହୁଡା, ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ, ଜିତେଶ ଶର୍ମା (ଡବ୍ଲୁ), ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ , ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂ, ଉମ୍ରାନ ମଲିକ, ଶିବମ ମାଭି, ପୃଥ୍ବୀ ସ, ମୁକେଶ କୁମାର

Leave a Reply

Your email address will not be published.