ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା କରିବ ସ୍ୱାର୍ଡ ! କମ ବ୍ୟାକ କରିବେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା

ଆଗାମୀ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଦଳ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବିସିସିଆଇ ନୂତନ ଚୟନ କମିଟି ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଓଡିଆ ଏବଂ ଟି -20 ସିରିଜ ପାଇଁ ଦଳ ଚୟନ କରିବ। ଚେତନ ଶର୍ମା ଆଣ୍ଡ କୋ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଟି -20 କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଡାକରା ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଏହି ଯୋଡି ବ୍ୟତୀତ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ଏବଂ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଚର୍ଚ୍ଚାର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ହେବେ। ମେନ ଇନ୍ ବ୍ଲୁ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ODI ସିରିଜ୍ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ବର୍ତ୍ତମାନର ODI ସିରିଜ୍ ଶେଷ ହେବା ପରେ ତିନିଟି ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟିରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଖେଳିବ | ଜାନୁଆରୀ 27, 29 ଏବଂ ଫେବୃଆରୀ 1 ରେ ରାଞ୍ଚି, ଲକ୍ଷ୍ନ , ଏବଂ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଟି -20 ମ୍ୟାଚ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବାବେଳେ ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ 50 ଓଭର ମ୍ୟାଚ୍ ଜାନୁଆରୀ 18, 21, ଏବଂ 24 ରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ରାୟପୁର ଠାରେ ଖେଳାଯିବ, ଏବଂ ଯଥାକ୍ରମେ ଇନ୍ଦୋର |

ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ଏବଂ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା |

ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ଏବଂ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଦୁହେଁ କିୱିସ୍ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। କେରଳ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ସଞ୍ଜୁ ଜାନୁଆରୀ 3 ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତର ଟି -20 ଦଳର ସଦସ୍ୟ ଭାବରେ ଖେଳିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଣ୍ଠୁରେ ଆଘାତ ହେତୁ ସେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦୁଇଟି ଗେମ୍ରେ ଖେଳିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ। ସେ ଦଳରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ଫିଟ୍ ହେବେ କି ନାହିଁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ ପାଇନାହିଁ। ଯଦି ସଞ୍ଜୁଙ୍କୁ ବାଦ୍ ଦିଆଯାଏ ତେବେ ଟି-୨୦ ସିରିଜ ପାଇଁ ଭାରତର ବ୍ୟାକଅପ୍ ୱିକେଟ୍ କିପର-ବ୍ୟାଟର୍ ଭାବରେ ଇଶାନ୍ କିଶାନ କିଏ ଯୋଗଦେବେ ତାହା ଦେଖିବା ମଜାଦାର ହେବ।

ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା, ନିସନ୍ଦେହରେ ସମଗ୍ର ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସିରିଜରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିବେ | ଇନସାଇଡ୍ ସ୍ପୋର୍ଟ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବୁମରା ସୁସ୍ଥ ହେବା ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ସମୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ ଏବଂ ତେଣୁ ସମଗ୍ର ବ୍ଲାକ୍ କ୍ୟାପ୍ସ ଭ୍ରମଣରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିବେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ବୁମରା ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହରେ ରହିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.