2nd ODI ରେ ଇଶାନ କିଶନ ମଧ୍ୟମ ଅର୍ଡର ଭୂମିକା ଜାରି ରଖିବେ କିନ୍ତୁ ଉମ୍ରାନ ମଲିକଙ୍କ କମ ବ୍ୟାକ ନେଇ କଣ ରହିଛି ଅପଡେଟ

ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଏକ ଚମତ୍କାର 208 ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ଯେହେତୁ ବୁଧବାର ଦିନ ଭାରତ ଏକ 12 ରନ୍ ବିଜୟକୁ ସିଲ୍ କରିଛି। ODI କ୍ରିକେଟରେ ଦ୍ୱିଶତକ ହାସଲ କରିବାରେ 23 ବର୍ଷୀୟା ସର୍ବକନିଷ୍ଠ ହୋଇଥିଲେ | ତେଣୁ ସେ ଉଦଘାଟନୀ ବିତର୍କକୁ ବନ୍ଦ କରି ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ବ୍ୟାଟିଂ ଖୋଲିବେ | ବିରାଟ କୋହଲି ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଏକ ବଡ଼ ସ୍କୋରରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରାୟପୁରରେ ତାଙ୍କ ରେକର୍ଡକୁ ସିଧା କରିବା ପାଇଁ କୁଞ୍ଚିତ ହେବେ। କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଛୁଟିରେ ଥିବାରୁ ଏବଂ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ଏହାକୁ ବାଦ୍ ଦେଇଛନ୍ତି, ଭାରତର ବ୍ୟାଟିଂ କ୍ରମରେ ଟିଙ୍କର୍ କରିବାର କିଛି ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ। ଇଶାନ୍ କିଶାନ୍ ଗତ ଗେମ୍ରେ No.4 ରେ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଭୂମିକା ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ସୁର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଶୀଘ୍ର ଅଗ୍ନି କ୍ୟାମୋ ସହିତ ଚିପ୍ ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଏକ ବୃହତ ସ୍କୋର କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ | ୱାର୍ଲ୍ଡ ନଂ 1 ଟି-୨୦ ବ୍ୟାଟର୍ରେ ମଧ୍ୟମ 50 ଓଭର ରେକର୍ଡ ରହିଛି, ଏବଂ ସେ ଏହାକୁ ଓଲଟାଇବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବେ। ପୂର୍ବର ବଲ ସହିତ ଭୁଲିଯିବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେଟଅପ୍ ରୁ ଅବିସ୍ମରଣୀୟ | ସୁନ୍ଦର ବଲରେ ସୁନ୍ଦର ଥିଲେ ଏବଂ ଶାହାବାଜ ଅହମ୍ମଦଙ୍କୁ ବେଞ୍ଚରେ ରଖିବେ।

ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଭାରତ ଏକାଦଶ ଖେଳିବା ବନାମ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ |

ଶୁବମାନ ଗିଲ |

ରୋହିତ ଶର୍ମା

ବିରାଟ କୋହଲି

ଇଶାନ୍ କିଶାନ୍ |

ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ |

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା |

ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର |

କୁଲଦୀପ ଯାଦବ

ମହମ୍ମଦ ଶାମି |

ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ |

ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର / ଉମ୍ରାନ ମଲିକ |

ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ଏବଂ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କ ଶ୍ରେଷ୍ଠତ୍ୱରେ ଥିଲେ। 28 ବର୍ଷୀୟା ନିଜ ଘର ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଚାରିଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଭାରତର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଟନ୍ତି। ମହମ୍ମଦ ଶାମି ତାଙ୍କ ଓଭର କୋଟାକୁ ପ୍ରଣାମ କରିବା ପାଇଁ ଆଘାତ ଭୟରୁ ବଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେ ଏହି ଆକ୍ରମଣର ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ | ଦଳକୁ ଫେରିବା ପରେ ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଫାଇନାଲ ଓଭରରେ ନିଜର ସ୍ନାୟୁ ଧରିଥିଲେ। ଉମ୍ରାନ ମଲିକ ଉପଲବ୍ଧ ଥିବାରୁ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଜେ ଆଣ୍ଡ କେ ତାରକାଙ୍କୁ ପାର୍ଶ୍ୱକୁ ଫେରାଇ ଆଣିପାରନ୍ତି। ଫେରିବା ପରଠାରୁ କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ଅତୁଳନୀୟ ଏବଂ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ କରିବେ।

ଭାରତ ଏକଦିବସୀୟ ଦଳ: ରୋହିତ ଶର୍ମା (ସି), ଶୁଭମାନ ଗିଲ, ଇଶାନ କିଶନ, ବିରାଟ କୋହଲି, ରଜତ ପାଟିଦାର, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, କେ.ଏସ୍ ଭରତ (ଡବ୍ଲୁ), ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା (ଭିସି), ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର, ଶାହାବାଜ ଅହମ୍ମଦ, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ମୋହଦ୍ ଶାମି, ମୋହଦ୍ ସିରାଜ, ଉମରନ୍ ମଲିକ୍ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.