ଭାରତର T-20 ଅଧିନାୟଙ୍କର ସମ୍ପତିର ମୂଲ୍ୟ କେତେ କୋଟି ! ଥରେ ନଜର ପକାନ୍ତୁ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ NET WORTH ଉପରେ

ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ନେଟ୍ ମୂଲ୍ୟ, ବୟସ, ଉଚ୍ଚତା, ପରିସଂଖ୍ୟାନ, ପରିବାର, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟସ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିବରଣୀ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି | ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ଦକ୍ଷ କ୍ରିକେଟର। ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଜଣେ ଅଲରାଉଣ୍ଡର; ସେ ଡାହାଣ ହାତର ଦ୍ରୁତ ମଧ୍ୟମ ଏବଂ ବ୍ୟାଟ୍ସ ଡାହାଣ ହାତରେ ବୋଲିଂ କରନ୍ତି |

ହାର୍ଦ୍ଦିକ-ପାଣ୍ଡ୍ୟା-ନେଟ୍-ୱର୍ଥ |

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ହିମାଂଶୁ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, କୁଙ୍ଗ ଫୁ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା, ସେ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟର। ସେ T20I (Twenty20 International) ଏବଂ ODI (One Day International) ରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ପାଇଁ ଖେଳନ୍ତି | ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ତିନୋଟି ଫର୍ମାଟରେ ଖେଳିଛନ୍ତି। ସେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସର ନୂତନ ଡେବ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ (ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍) ଦଳର ଅଧିନାୟକ। ଘରୋଇ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ସେ ବରୋଦା କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ପାଇଁ ଖେଳନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ଡେବ୍ୟୁ ବର୍ଷରେ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ର 2022 ସଂସ୍କରଣ ଜିତିଥିଲା |

ବିସିସିଆଇ (ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଫର କ୍ରିକେଟ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ) ସହିତ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ବାର୍ଷିକ 1 କୋଟି ମୂଲ୍ୟର ଚୁକ୍ତିନାମା ରହିଛି। କେତେକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସକୁ ଆଇପିଏଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜରେ ଯୋଡିବା ପରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରାୟ 15 କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା। ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କର ଅନେକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସହିତ ଏକ ସ୍ୱୀକୃତି ରହିଛି ଯେପରିକି ମନଷ୍ଟର୍ ଏନର୍ଜି ପାନୀୟ, ହାଲା ପ୍ଲେ, ଡ୍ରିମ୍ 11, ଓପୋ ମୋବାଇଲ୍, ଗଲ୍ଫ ଅଏଲ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଭାରତୀୟ ଏବଂ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବ୍ରାଣ୍ଡ | 2022 ସୁଦ୍ଧା, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ନେଟ୍ ୱର୍ଥର ମୂଲ୍ୟ 8 ମିଲିୟନ୍ ଡଲାରରୁ ଅଧିକ (INR 67 କୋଟି) ହୋଇପାରେ। ତାଙ୍କ ଆୟର ଏକ ବଡ଼ ଅଂଶ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥନରୁ ଆସିଥାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.