U19 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଜିତିଛି ଭାରତୀୟ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଟିମ ! ମହିଳା କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପାଇଁ ନଗଦ ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା କରିଛି BCCI

U19 ମହିଳା ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ସଂସ୍କରଣରେ ଭାରତ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ 7 ୱିକେଟ୍‌ରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଭାରତରେ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଖେଳାଳି ଏବଂ ସହାୟକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ INR 5 କୋଟି ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା କରିଛି।“ଭାରତରେ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ଏବଂ ବିଶ୍ୱକପ୍ ବିଜୟ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ୍ ସ୍ଥିତିକୁ ଅନେକ ଉଚ୍ଚରେ ନେଇଛି। ସମଗ୍ର ଦଳ ଏବଂ ସହାୟକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଭାବରେ INR 5 କୋଟି ଘୋଷଣା କରି ମୁଁ ଆନନ୍ଦିତ | ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏକ ପଥ ଭାଙ୍ଗୁଥିବା ବର୍ଷ। ” ଇଂଲଣ୍ଡ ମାତ୍ର 68 ରନ ପରିଚାଳନା କରିଥିବାରୁ ଟିଟା ସାଧୁ, ଅର୍ଚ୍ଚନା ଦେବୀ ଏବଂ ପାର୍ଶାଭି ଚୋପ୍ରା ଦୁଇଟି ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ। ସୌମ୍ୟ ତିୱାରୀ (24 ଆଉଟ୍ ନୁହଁନ୍ତି) ଏବଂ ଗୋଙ୍ଗାଡି ତ୍ରିଶା (24) ବ୍ଲୁରେ ବାଳିକାମାନଙ୍କୁ ବିଜୟ ପାଇଁ ନେଇଥିଲେ |

ବିସିସିଆଇର ସଚିବ ଜୟ ଶାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ଯାଇ ଦଳକୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। # U19T20WorldCup ଜିତିବା ପାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆ U19 ଦଳକୁ କୁଡୋସ୍। ଏହା ଏକ ଅଦ୍ଭୁତପୂର୍ବ ସଫଳତା କାରଣ ଆମର ଯୁବ କ୍ରିକେଟରମାନେ ଦେଶକୁ ଗର୍ବିତ କରିଛନ୍ତି | ବଡ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯୁବ ଖେଳାଳିମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ମାତ୍ରାରେ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇନଥିଲେ ବୋଲି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି।

ସେ ଅହମଦାବାଦର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ଟି-୨୦ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବିଜେତା ଦଳକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ| “ଅହମ୍ମଦାବାଦର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆମ ସହ ଯୋଗଦେବାକୁ ଏବଂ ଫେବୃଆରୀ 1 ରେ ତୃତୀୟ ଟି -20 ସାକ୍ଷୀ ହେବାକୁ ମୁଁ @ ଶାଫାଲି ଭର୍ମା ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିଜେତା ଦଳକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛି। ଏହି ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଆହ୍ୱାନ କରେ। ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *