ଭାରତ ବନାମ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ 1st ODI 1:30 PM ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ! ଚେକ କରିନିଅନ୍ତୁ ଉଭୟ ଟିମର XI ଓ ପିଚ୍ ରିପୋର୍ଟ

ବୁଧବାର (ଜାନୁଆରୀ 18) ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ପ୍ରଥମ ODI ରେ ଭାରତ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସହିତ ଏହାର ମୁକାବିଲା କରିବ | ଗତ ଦିନିକିଆ ସିରିଜରେ ଭାରତ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ 3-0ରେ ପରାସ୍ତ କରି ଗତି କରିଛି। ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ପାକିସ୍ତାନକୁ ୨-୧ ଗୋଲରେ ପରାସ୍ତ କରୁଛି। ଏହା ଦୁଇଟି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଯୁଦ୍ଧ ଏବଂ ଭାରତ ତିନିଟି ODI ରେ ଆଗୁଆ ଦଳକୁ ଆଗେଇ ନେବାକୁ ଆଶା କରିବ |  ସେମାନେ ପୁନର୍ବାର କିୱିସ୍ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚାହିଁଲେ ଭାରତ ସହିତ ମୁହୂର୍ତ୍ତ – ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଭାରତର ଗତି ଅଛି କାରଣ ସେମାନେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ | ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ଯଥାକ୍ରମେ ବ୍ୟାଟ୍ ଏବଂ ବଲ୍ ସହିତ ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିମାନେ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅବଦାନରେ ଚିପ୍ସ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଦଳ କିୱିସକୁ ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଘୃଣ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ଦୁଇଟି ଗେମ୍ରେ 350-ପ୍ଲସ୍ ସ୍କୋର ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇ ଆୟୋଜକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟାଟିଂ ବିପଦ ଦେଖାଦେଇଛି। ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବୋଲିଂ ଭାରତ ପାଇଁ କଠିନ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ଲକି ଫର୍ଗୁସନ୍, ଇଶ୍ ସୋଡି, ଟିକନର୍, ଏବଂ ସାଣ୍ଟନର୍ କିୱି ଆକ୍ରମଣର ମୂଳ ଅଂଶ | ସାଉଥୀ ଏବଂ ବୋଲ୍ଟ ବିନା କିୱିମାନେ ଏକ ବିପଜ୍ଜନକ ବୋଲିଂ ଦଳ ହେବେ। ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ପାକିସ୍ତାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ଚୁପ୍ ରଖିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟିଂ ଲାଇନ୍ ଅପ୍ ବିପକ୍ଷରେ କରିବାକୁ ଆଶା ରଖିଛି।

ମ୍ୟାଚ୍ ବିବରଣୀ

ମ୍ୟାଚ୍: ଭାରତ ବନାମ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ, ପ୍ରଥମ ODI |

ତାରିଖ ଏବଂ ସମୟ: ଜାନୁଆରୀ 18, 1:30 PM |

ସ୍ଥାନ: ହାଇଦ୍ରାବାଦ |

ଏହି ମ୍ୟାଚ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଖେଳାଯିବ। ଏଠାରେ ଥିବା ପିଚ୍ ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ଭଲ। ପିଚ୍ ଅଧିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁ ନ ଥିବାରୁ ଏହା ଗୋଡାଇବା ଦଳକୁ ସମର୍ଥନ କରେ |

LONDON, ENGLAND – MAY 25: Jimmy Neesham of New Zealand celebrates with his teammates after dismissing Hardik Pandya of India during the ICC Cricket World Cup 2019 Warm Up match between India and New Zealand at The Kia Oval on May 25, 2019 in London, England. (Photo by Jordan Mansfield/Getty Images)

IND ବନାମ NZ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଖେଳିବା XI |

IND: ରୋହିତ ଶର୍ମା, ଶୁବମାନ ଗିଲ, ବିରାଟ କୋହଲି, ଶ୍ରେୟସ ଆୟର, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ୱାଶିଂଟନ ସୁନ୍ଦର, ଚହଲ, ସିରାଜ, ଉମରନ ମଲିକ, ଶାମି

NZ: ଫିନ୍ ଆଲେନ୍, ଡିଭନ୍ କନୱେ, ହେନେରୀ ନିକୋଲସ୍, ଟମ୍ ଲାଥାମ୍, ଗ୍ଲେନ୍ ଫିଲିପ୍ସ, ମିଚାଲ ବ୍ରେସୱେଲ, ସାଣ୍ଟନର୍, ଇଶ୍ ସୋଡି, ଫର୍ଗୁସନ୍, ବ୍ଲେୟାର ଟିକନର୍, ଡଗ୍ ବ୍ରେସୱେଲ୍

Leave a Reply

Your email address will not be published.