ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଭର୍ତି ହେଲେ ହେଡ଼ କୋଚ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ଼ ! ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ବଡ ଝଟକା ପ୍ରଥମେ ରିଷଭ ଏବେ ରାହୁଲ

ଭାରତ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେତୁ 3rd ଦିନିକିଆରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ ପାଇଁ ଦଳ ସହିତ ଥିରୁବନଥପୁରମ୍ ଯାତ୍ରା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଦ୍ରାବିଡ଼ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ନିଜ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି। ଉପଲବ୍ଧ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଦ୍ରାବିଡ ଆଜି କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିବେ। ଗୁରୁବାର ଦିନ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆ ପୂର୍ବରୁ ଦ୍ରାବିଡ଼ ଟିକେ ଅସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିପି ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ଔଷଧ ପାଇବା ପରେ ସେ ଡ୍ରେସିଂ ରୁମରେ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ CHECK-UP ଦେଇ ଯିବେ |

ତୃତୀୟ ODI  ପାଇଁ ଦ୍ରାବିଡ ଦଳରେ ଯୋଗଦେବେ କି ନାହିଁ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ। ଦ୍ରାବିଡ଼ଙ୍କ ସହିତ କ’ଣ ହେଲା? କୋଲକାତାରେ ଭାରତ ବନାମ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ୨ୟ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଭୟ ଥିଲା। ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଯେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ଟିମ୍ ହୋଟେଲରେ ନିଜକୁ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଚିକିତ୍ସା କରାଗଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଔଷଧ  ଦିଆଗଲା। ବୁଧବାର ଦିନ ଦ୍ରାବିଡ ତାଙ୍କ 50 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି।ଆଜି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ODI ସିରିଜକୁ ସିଲ୍ କରିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ମେନ ଇନ୍ ବ୍ଲୁ ବିରୋଧୀ ଦଳକୁ ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ଦଳ ଫିଲ୍ଡ ନେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବାବେଳେ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଅବନତି ନେଇଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଯେ ଭାରତର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କ ରକ୍ତଚାପ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥିରତା ଭୋଗୁଛନ୍ତି।

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ଏକ ଔଷଧ ଦିଆଗଲା – ଟେଲମା, ଯାହା ପରେ ସେ ନିଜକୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କଲେ। ଏହା ପରେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ଭୂମିରେ ପହଂଚି ଭାରତୀୟ ଦଳର ଡ୍ରେସିଂ ରୁମକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ପୁରୁଷମାନେ ବ୍ଲୁ ଥିରୁବନଥପୁରମରେ ତୃତୀୟ ODI ଖେଳିବେ | ରବିବାର ଦିନ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବା ମ୍ୟାଚ୍ ସହିତ ଦଳ ଆଜି ଗୋଟିଏ ଦିନ ଛୁଟି ପାଇବ। ଭାରତ ମ୍ୟାଚ୍ ସିରିଜ୍ ୨-୧ରେ ଆଗୁଆ ରହିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବନାମ ଏକ ସ୍ୱଚ୍ଛ ସ୍ୱିପ୍ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.