IND vs SL 3rd T-20 ପାଇଁ ରାଜକୋଟରେ ପହଞ୍ଚିଛି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ.. ଟିମରୁ କିଏ ପଡିଲେ ବାଦ

ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ଟି-୨୦ ପାଇଁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଦଳ ରାଜକୋଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଦ୍ୱିତୀୟ T20I କୁ 16 ରନରେ ଜିତିବା କାରଣରୁ ଏହି ସିରିଜ୍ 1-1 ରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି | ପ୍ରତିଶୋଧ ଶନିବାର (ଜାନୁଆରୀ 7) ଭାରତର ମନରେ ରହିବ କାରଣ ସେମାନେ 2023 ର ପ୍ରଥମ ସିରିଜ୍ ବିଜୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ। ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଥିବା ନୂଆ ଲୁକ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଦଳ ପ୍ରଥମ ଟି -20ରେ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନକଲ କରିବାକୁ ଏବଂ ରାଜକୋଟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ କିଛି ଖୁସି କରିବାକୁ |ରାଜକୋଟରେ ସିରିଜ୍ ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ଖେଳ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଭାରତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଛୁଟି ଦିନ ରହିଛି। ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ ଖେଳୁଥିବା ଏକାଦଶକୁ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମିଶ୍ରଣକୁ ସଜାଡ଼ିବାକୁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ବାକି ଅଛି | ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂ ଏବଂ ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଏହି ମାର୍କରେ ନ ଥିବାରୁ ଅଧିନାୟକ-ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଯୋଡି ଚପ୍ ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ କି ନାହିଁ ତାହା ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ।

ହର୍ଷଲ ପଟେଲ ଏବଂ ରୁତୁରାଜ ଗାଇକୱାଡ ଡେଣାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଭାରତ ଆର୍ଶଦୀପ ଏବଂ ଗିଲଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଏହି ଯୋଡି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ। ଭାରତ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଚିନ୍ତା ହେଉଛି ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ରୂପ। ଲେଗ୍ ସ୍ପିନର ଦୁଇଟି ଗେମ୍ରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି। ରାଜକୋଟ ପିଚ୍ ସହାୟକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ସହ ଭାରତ ସେମାନଙ୍କ ସହ ରହିଆସିଛି ନା କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ ଆଣିବ ତାହା ଦେଖିବା ମଜାଦାର ହେବ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ଟି -20 ସିରିଜକୁ ସିଲ୍ କରିବାକୁ ଭାରତ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗକୁ ନଷ୍ଟ କରିଛି। ଏହି ସିରିଜ ୧-୧ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିବାରୁ ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଜାନୁଆରୀ 7 ରେ ରାଜକୋଟ IND ବନାମ SL T20I ପୂର୍ବରୁ ତିନୋଟି ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଏବଂ ପୁଣେରେ ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ତୃତୀୟ ଟି -20 ଆଗରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଅଛି କି ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ କି ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଆଣିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.