NZ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ T-20 ହାରିବା ପରେ ଉମ୍ରାନ ମଲିକଙ୍କୁ ଡ୍ରପ କରିବାକୁ ଜୋର ଧରିଛି ଦାବି ବଛା ସରିଛି ତାଙ୍କ ବିକଳ୍ପ

ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ୱାସିମ ଜାଫର ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ଜାନୁଆରୀ 29 ରବିବାର ଦିନ ଲକ୍ଷ୍ନରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ବଦଳରେ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ରାଞ୍ଚିରେ ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଭାରତକୁ 21 ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଦ୍ରୁତ ବୋଲରମାନେ ଏକ ସ୍ପିନ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡଲି ୱିକେଟ୍ ରେ ବହୁ ରନ୍ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ | ସେ 16 ରନ୍ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିବା ବେଳେ ଉମ୍ରାନ ମଲିକଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଓଭର ଦିଆଯାଇଥିଲା। “ଉମରନ୍ ମଲିକ୍ ଯଦି ତାଙ୍କର ଗତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଫର୍ମାଟରେ ସଂଘର୍ଷ କରିବେ। କିୱିସ୍ ବିପକ୍ଷ ଓପନିଂ ଗେମ୍ରେ ସେ କଟର୍ ବୋଲିଂ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ କେବଳ ଗତି ସହ ବୋଲିଂ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଭଳି ଟ୍ରାକରେ ରନ୍ ପାଇଁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ଜାଫର ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବଦଳର ନାମ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି |

ଉମରନ୍ ମଲିକ୍ ତାଙ୍କ ଗତି ହେତୁ କେବଳ ସ୍ପଟ୍ ଲାଇଟ୍ ପାଇଥାଏ

ଉମ୍ରାନ ମଲିକ ଜଣେ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ରହିପାରି ନାହାଁନ୍ତି। ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ମାନେ ତାଙ୍କ ଗତିକୁ ସେମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ନିୟମିତ ଚାରି ଓ ଛକା ମାରିଛନ୍ତି। ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ T20I ରେ, ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଓଭର ମହଙ୍ଗା ପ୍ରମାଣିତ ହେଲା |

ଉମ୍ରାନ ମଲିକ ଜଣେ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ରହିପାରି ନାହାଁନ୍ତି। ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ମାନେ ତାଙ୍କ ଗତିକୁ ସେମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ନିୟମିତ ଚାରି ଓ ଛକା ମାରିଛନ୍ତି। ଭାରତ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ T20I ରେ, ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଓଭର ମହଙ୍ଗା ପ୍ରମାଣିତ ହେଲା |ଡିଭନ୍ କନୱେ ମଲିକଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଯାଇ ସୀମା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ମାରିଲେ। ସେ 6 ଟି ବଲରୁ 16 ରନ୍ ସ୍ୱୀକାର କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଶୋକ ଦିଣ୍ଡା ଏବଂ ବରୁଣ ଆରୋନଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *