ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ରେ କାହିଁକି ରୋହିତ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାରଙ୍କ ଫର୍ମ ଶିଖିବେ କ୍ୟାମେରନ୍ ଗ୍ରୀନ୍

ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ସୋ ‘କ୍ରିକେଟ୍ ଲାଇଭ୍ – ନିଲାମ ସ୍ପେଶାଲ୍’ ରେ କେବଳ କ୍ୟାମେରନ୍ ଗ୍ରୀନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଏକ ଅଂଶ, ଏପରି ଖ୍ୟାତିସମ୍ପନ୍ନ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏବଂ ସେ କିପରି ନିଜ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସହ ଖେଳିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି। “ଆଜ୍ଞା ହଁ, ମୁଁ ନିଜକୁ ଚିପି ଦେଉଛି। ମୁଁ ଭାବୁଛି ମୁମ୍ବାଇରେ ଏଭଳି ଏକ ମହାନ ଦଳରେ ଯୋଗଦେବା, ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏପରି ଏକ ଇତିହାସ ପାଇଛୁ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖେଳିଥିବା ଅତୀତର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି, ଏବଂ ସେମାନେ କେତେ ମହାନ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ଦଳ କେତେ ଭଲ, ସେ କହିଛନ୍ତି।

“ମୁଁ ଭାବୁଛି ଆପଣ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ରୋହିତ, ବୁମ୍ରା, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ସହ ଖେଳିପାରିବେ। ହଁ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଟିମ୍ ଡେଭିଡ୍, ଜାସନ୍ ବେହେରେଣ୍ଡୋରଫ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ତେଣୁ ମୁଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ | ଆମେ ଏତେ ପ୍ରତିଭା ପାଇଛୁ ଯେ ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ଶିଖିପାରିବେ ଏବଂ ନିଜ ଖେଳର ଉନ୍ନତି କରିପାରିବେ | ମୁଁ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଧରି ଭାରତରେ ମୋର ସମୟକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲି, ତେଣୁ ମୁଁ ଖୁସି ଯେ ମୁଁ ଫେରି ଆସି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସହିତ ଖେଳିବାକୁ ଯାଉଛି। ”

ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସ INR 16.25 କୋଟିରେ ଟିକେ ମୂଲ୍ୟହୀନ ଏବଂ ଅଳ୍ପ ବେତନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି – ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ |

ପୂର୍ବତନ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (ଆରସିବି) କ୍ରିକେଟର ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଆଇପିଏଲ 2023 ନିଲାମରେ ଉପଯୁକ୍ତ ପରିମାଣ ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି। ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ତାଙ୍କୁ INR 16.25 କୋଟିରେ କିଣିଛି | ଆଇପିଏଲ୍ ନିଲାମ ଇତିହାସରେ ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ଖେଳାଳିଙ୍କ CSK ନିଜର ରେକର୍ଡକୁ ଉନ୍ନତ କଲା | ଇଂରାଜୀ ବର୍ତ୍ତମାନ INR 14.50 କୋଟିର ପୂର୍ବ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛି ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ରାଇଜିଂ ପୁଣେ ସୁପରଜିଆଣ୍ଟ (RPS) ଦ୍ୱାରା |

ସାମ୍ କୁରାନ୍ (ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସ ଦ୍ୱାରା INR 18.50 କୋଟି) ଏବଂ କ୍ୟାମେରନ୍ ଗ୍ରୀନ୍ (ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦ୍ୱାରା INR 17.50 କୋଟି) ପରେ ସେ ତୃତୀୟ ମହଙ୍ଗା ଖେଳାଳି ଥିଲେ |“ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଭାଗ୍ୟବାନ କାରଣ ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଅମୂଲ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ସେ ଜଣେ ଅଗ୍ରଣୀ ଏବଂ ପଡ଼ିଆରେ ବ୍ୟାଟ୍ ଏବଂ ବଲ୍ ସହିତ ସହଯୋଗ କରିବେ ବୋଲି ସେ ଜିଓ ସିନେମାରେ କହିଛନ୍ତି।“ସେ ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖେଳ ଜିତିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଭାବରେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଟିକେ ମୂଲ୍ୟହୀନ ଏବଂ ଅଳ୍ପ ବେତନ ପାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.