ଧୋନି ଙ୍କ ବଡ ବୟାନ ଏହି ବଡ କାରଣ ରୁ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗେ ଶ୍ୟାମ କାରଣ . ପଢ଼ନ୍ତୁ ଖେଳ ଖବର

ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆଇପିଏଲ 2023 ନିଲାମରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ବିଶ୍ୱକପ ବିଜେତା ଅଲରାଉଣ୍ଡର ସାମ କୁରାନଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବ। ଇଂଲଣ୍ଡ ଅଲରାଉଣ୍ଡର CSK ପୋଷାକର ଏକ ଅବିଚ୍ଛେଦ୍ୟ ଅଙ୍ଗ ଥିଲା ଯାହାକି 2021 ରେ ଚତୁର୍ଥ ଆଇପିଏଲ୍ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଆଇପିଏଲ୍ 2022 ରୁ ବାହାର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ |ଅବଶ୍ୟ, କୁରେନ୍ ନିଲାମକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସେବା ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ଉପରେ ଅନେକ ଦଳ ନଜର ରଖିବେ। ଚୋପ୍ରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏମଏସ ଧୋନି ଏବଂ ସିଏସକେ ସର୍ବଦା ସେମାନଙ୍କ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ପୁରୁଷଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ତେଣୁ ସେମାନେ ହଳଦିଆ ଜର୍ସିରେ କୁରାନଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିବା ପାଇଁ ନିଲାମରେ ବଡ ହୋଇପାରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଏକ ଭିଡିଓରେ ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ସାମ କୁରାନଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ୱ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ CSK: “ମୁଁ ଭାବୁଛି ସେମାନେ କୁରାନର ସେବାକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ 11-12 କୋଟି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଡ୍ କରିପାରିବେ। ସେ ମୃତ୍ୟୁ ଓଭର ଏବଂ ଲୋୟର ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟିଂର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନେବେ। ଧୋନି ତାଙ୍କୁ ସେହି ପ୍ରକାର ଖେଳାଳି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ”

“ସେମାନେ ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ” – CSK ରେ ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା |ଯଦିଓ ନିଲାମରେ ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଏବଂ ଜେସନ୍ ହୋଲ୍ଡରଙ୍କ ପରି ଅନ୍ୟ ଫାଷ୍ଟ ବୋଲିଂ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଅଛନ୍ତି | ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା କହିଛନ୍ତି ଯେ CSK କେବଳ କୁରାନ ପାଇବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ସେମାନେ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଯିବା ପାଇଁ ନିଜ କିଟିରେ ଯେତିକି ଟଙ୍କା ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ ସଞ୍ଚୟ କରିବେ |

“ମୁଁ ଭାବୁଛି ସେମାନେ ସାମ କୁରାନଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଭାଙ୍ଗିବେ। ସେ ପୂର୍ବରୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସହିତ ଥିଲେ ଏବଂ ଧୋନି ପରିଚିତତାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେମାନେ ହୁଏତ ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ସେଠାରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଦ୍ରୁତ ବୋଲିଂ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ମୁଁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ଭାବୁ ନାହିଁ ଯେ ସେମାନେ ହୋଲ୍ଡରଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ଯିବେ। ଜଣେ ଖେଳାଳୀ ଭାବରେ, ସେମାନେ ହୁଏତ କୁରାନ୍ ପରି କାହାକୁ ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଭାବନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ସେମାନଙ୍କ ଦର୍ଶନ ସହ ମେଳ ଖାଉଛନ୍ତି। IPL 2023 ପୂର୍ବରୁ ମିନି ନିଲାମ ଡିସେମ୍ବର 23 ରେ କୋଚିରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.