ଦ୍ୱିତୀୟ ODI ରେ ପରାଜୟ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବ… ଟିମ କରିଛି ଏମିତି କିଛି ଯୋଜନା

ଭାରତ ବିପକ୍ଷ 3 ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ODI ସିରିଜରେ ବାଂଲାଦେଶ ବିଜୟ ସହ ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆରେ ବାଂଲାଦେଶୀ ଦଳ ରୋମାଞ୍ଚକର ଢଙ୍ଗରେ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ନେଇ ଭାରତକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛି। ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ବାଂଲାଦେଶର ବିଜୟର ହିରୋ ଥିଲେ ମେହେନ୍ଦି ହାସନ ମିରାଜ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଉଭୟ ଦଳ ଡିସେମ୍ବର 7 ରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ODI ରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ | ଦ୍ୱିତୀୟ ODI ରେ, ଯେଉଁଠାରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ର ପରାଜୟର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ବାଂଲାଦେଶ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବାକୁ ଏବଂ ସିରିଜ୍ ସିଲ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି | ।

କେବେ ଏବଂ କେଉଁଠାରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ |

ଭାରତ ଏବଂ ବାଂଲାଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ODI ମ୍ୟାଚ୍ 7 ଡିସେମ୍ବରରେ ଖେଳାଯିବ | ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଶେର୍-ଇ-ବଙ୍ଗଳା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆରେ ପରାଜୟର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ବାହାରକୁ ଆସିବ, ଅନ୍ୟପଟେ ବାଂଲାଦେଶ ଦଳ ମଧ୍ୟ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ଏବଂ ସିରିଜକୁ ସେମାନଙ୍କର ନାମ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବାହାରକୁ ଆସିବ | ।

ଆପଣ କେବେ ଏବଂ କେଉଁଠାରେ ଲାଇଭ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିପାରିବେ |

ଭାରତ ଏବଂ ବାଂଲାଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ODI ସିରିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଡିସେମ୍ବର 4 ରବିବାର ଦିନ ଭାରତୀୟ ସମୟ 11:30 ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏହି ସମୟରେ ସୋନି ନେଟୱାର୍କ ଏବଂ ସୋନି ଲାଇଭ୍ ଆପ୍ ରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ ହେବ। ଏଥି ସହିତ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଡିଡି ସ୍ପୋର୍ଟସରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଜିଓ ଟିଭିରେ ଆପଣ ଏହି ସିରିଜର ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍ ଲାଇଭ୍ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ |

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଏକାଦଶ ଖେଳିବା ସମ୍ଭବ |

ରୋହିତ ଶର୍ମା (କ୍ୟାପଟେନ), ଶିଖର ଧାୱନ, ବିରାଟ କୋହଲି, ଲୋକେଶ ରାହୁଲ (ୱିକେଟ୍ କିପର), ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର, ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର, ଦୀପକ ଚହର, ଶାହାବାଜ ଅହମ୍ମଦ, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, କୁଲଦୀପ ସେନ୍।

ବାଂଲାଦେଶର ଏକାଦଶ ଖେଳିବା ସମ୍ଭବ |

ଲିଟନ୍ ଦାସ (କ୍ୟାପଟେନ୍, ୱିକେଟ୍ ରକ୍ଷକ), ନଜମୁଲ ହୁସେନ୍ ଶାନ୍ତି, ୟାସିର ଅଲି, ଆସିଫ୍ ହୋସେନ୍, ମହମୁଦୁଲ୍ଲା ରିୟାଦ, ମେହିଡି ହାସନ ମିରାଜ, ଶାକିବ ଅଲ ହାସନ, ମୁସ୍ତାଫିଜୁର ରହମାନ, ନାମସ୍ ଅହମ୍ମଦ, ଇବାଦତ ହୋସେନ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.