ବାଂଲାଦେଶ ବିପକ୍ଷ 2nd ODI ରେ ଆଜି ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ କରିଛି ଏହି ଦୁଇଟି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ

ମିରପୁରର ସିରିଜ୍ ଓପନର୍ରେ ବାଂଲାଦେଶର ଶୃଙ୍ଖଳା ବୋଲିଂ ପ୍ରୟାସରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା କାରଣ ମେନ ଇନ୍ ବ୍ଲୁ 186 ପାଇଁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା।ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନମାନେ ମାର୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବୋଲରମାନେ ଏକ ପିଚରେ ଥିଲେ ଯାହା ଉଭୟ ପେସର୍ ଏବଂ ସ୍ପିନରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲା। ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, ଦୀପକ ଚହର ଏବଂ ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର ବଲ ସହ ଭାରତର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାକୁ ଆଗେଇ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ମେହେଦି ହାସନ ଏବଂ ମୁସ୍ତାଫିଜୁର ରହମାନ ପୁରୁଷ ବ୍ଲୁକୁ ନିରାଶ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ବାଂଲାଦେଶକୁ 136/9 କୁ ହ୍ରାସ କରିଥିଲେ। ଭାରତ ନିଶ୍ଚିତ ଜିତିବା ସଂଘର୍ଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଚୁଡ଼ି ଟାଣିବାକୁ ପଡିବ। ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କିକ୍ କରି ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ଶାକିବ ଅଲ ହାସନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଷ୍ଟ୍ରାଇଭର ଡେଲିଭରି ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ରୋହିତ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ପାଇଁ ବର୍ଷ ଖରାପରୁ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବାରୁ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଠିଆ ହେବାର ସମୟ ଆସିଛି। ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କର ଆଉ ଏକ ଗରିବ ବାହାଘର ଥିଲା ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ୍ ଦଳକୁ ଆଗେଇ ନେବା ସତ୍ୱେ, ଭେଟେରାନ୍ ଓପନର୍ଙ୍କ ଦିନ ଇଶାନ୍ କିଶାନ୍ ଏବଂ ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଡେଣାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ |

ବିରାଟ କୋହଲି, ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ସେଠାରେ ସ୍ଥାନ ରଖିବେ କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ, ବିଶେଷକରି ପ୍ରଥମ ଦୁଇଜଣ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ସିରିଜ୍ ଓପନର୍ରେ ବିଫଳତା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଚୟନ ପାଇଁ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଆକ୍ସର ପଟେଲ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେ ଫିଟ୍ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ସେ ଶାହାବାଜ ଅହମ୍ମଦଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ସିଧା ପାର୍ଶ୍ୱକୁ ଯିବେ। ମେନ ଇନ୍ ବ୍ଲୁ ପେସର୍ କୁଲଦୀପ ସେନ୍ଙ୍କୁ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଯଦିଓ ସେ ସ୍ପର୍ଶ ମହଙ୍ଗା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଦୁଇଟି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ବାକି ବୋଲିଂ ଆକ୍ରମଣ ସହିତ ସମାନ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ଦ୍ୱିତୀୟ ODI ପାଇଁ ଭାରତର ଏକାଦଶ ଖେଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି: ରୋହିତ ଶର୍ମା (ଗ), ଶିଖର ଧାୱନ, ବିରାଟ କୋହଲି, ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର, କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ (ଡବ୍ଲୁ), ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର, ଶାହବାଜ ଅହମ୍ମଦ / ଆକ୍ସାର ପଟେଲ, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର, ଦୀପକ ଚହର, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, କୁଲଦୀପ ସେନ

Leave a Reply

Your email address will not be published.