ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯିବାର ଅସଲ ସତ ନିଜେ ବଖାଣିଲେ ସାମ୍ କୁରାନ୍

ଟାଟା ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ନିଲାମ ପରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦେଖା କରିବା ଏବଂ ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ସୋ ‘କ୍ରିକେଟ୍ ଲାଇଭ୍ – ନିଲାମ ସ୍ପେଶାଲ୍’ ରେ କେବଳ ଭାଷଣ ଦେଇ ସାମ୍ କୁରାନ୍ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସରେ ଯୋଗଦେବାକୁ କେତେ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୂଲ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ୍ ସହିତ ସେ କେତେ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ।“ମୁଁ ଗତ ରାତିରେ ଅଧିକ ଶୋଇ ନଥିଲି, ଟିକେ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲି, ନିଲାମ କିପରି ଯିବ ସେ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲି | କିନ୍ତୁ ହଁ, ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଅତିଷ୍ଠ ଏବଂ ଅବିଶ୍ୱାସନୀୟ ଭାବରେ ନମ୍ର ହୋଇଛି ଯେ ମୁଁ ଯାହା କରିଛି ତାହା ପାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।“ମୁଁ ଏହା ପାଇବାକୁ କୌଣସି ଆଶା କରି ନ ଥିଲି। ଆଜ୍ଞା ହଁ, ପଞ୍ଜାବ ସହିତ ଆଇପିଏଲରେ ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ଫେରିବା, ଯେଉଁଠାରେ ମୁଁ ଚାରି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମୋର ଡେବ୍ୟୁ ସିଜିନ କରିଥିଲି | ତେଣୁ ସେଠାକୁ ଫେରିବା ଚମତ୍କାର ମନେହୁଏ ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଇଂରାଜୀ ଦଳର ସାଥୀରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ଟାଟା ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ନିଲାମ ପରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦେଖା ଏବଂ ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ସୋ ‘କ୍ରିକେଟ୍ ଲାଇଭ୍ – ନିଲାମ ସ୍ପେଶାଲ୍’ରେ କେବଳ ଭାଷଣ ଦେଇ ସାମ୍ କୁରାନ୍ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ଭୂମିକା କିପରି ବଦଳିଛି ଏବଂ ଏକ ନୂତନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସେ କେତେ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ।“ହଁ, ମୁଁ ଭାବୁଛି ଏହା ବହୁତ ଅଲଗା ହେବ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯେପରି କହିଥିଲି, ମୁଁ ଷ୍ଟାଡିୟମ ଜାଣିଛି | ମୁଁ ମୋହାଲିଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣେ, ତେଣୁ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଟିକିଏ ସୁବିଧା ଅଟେ, କିଛି ପରିଚିତ ଦଳର ସାଥୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ”

“ଏବଂ ହଁ, ମୁଁ ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟକୁ ଯିବାକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଭବ କରୁଛି, ଯେଉଁଠାରେ ମୁଁ ଏକ ଚମତ୍କାର ବିଶ୍ୱକପରୁ ଆସିଛି | ଏବଂ ହଁ, ଏହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ, ମୁଁ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଭାବରେ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି ଏହାର କିଛି ମାସ ବାକି ଅଛି ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଭାରତ ଆସିବି, କିନ୍ତୁ ଏହା ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଭାବରେ ରୋମାଞ୍ଚକର ଅଟେ | ଏକ ବୃହତ ସୁଯୋଗ, ଯାହା ବିଷୟରେ ମୁଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହିତ, ଏହା ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଯେପରି ଆପଣ ବୋଧହୁଏ କଳ୍ପନା କରିପାରିବେ | ମୋ ମନରେ ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ଜିନିଷ ଚାଲୁଛି ଏବଂ ହଁ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ, ଅତ୍ୟଧିକ ମାତ୍ରାରେ ଭରି ରହିଛି | ”

Leave a Reply

Your email address will not be published.