ଆସନ୍ତା ମାସରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ମିସ କରିପାରନ୍ତି କେଲ ରାହୁଲ

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଉପ-ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ T20I ଏବଂ ODI ସିରିଜ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଚାଲିଥିବା ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍ 2022 ପରେ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମୟ ନେବାକୁ ମିସ୍ ଅଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରାହୁଲ ଘରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଏବଂ ODI ସିରିଜକୁ ଛାଡି ତାଙ୍କ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି। ଏକାଧିକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ରାହୁଲ ଜାନୁଆରୀ 2023 ର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ଆଥିଆଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଯଦି ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣକାଳୀନ ଟି -20 ଅଧିନାୟକ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ ତେବେ କମିଟି ଏକ କଲ କରିବ। ଫଳରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସିରିଜ ପାଇଁ ଫିକ୍ସିଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷଣା ହୋଇନାହିଁ। ଏହି ସିରିଜ୍ ଜାନୁଆରୀ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଝିଅ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଗୁଜବକୁ ସୁନିଲ ଶେଟ୍ଟୀ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ 2018 ଠାରୁ ଡେଟିଂ କରୁଛନ୍ତି।

“ଆଶା କରୁଛି ଶୀଘ୍ର, ଆମେ ଜାଣିବୁ ବିବାହ କେବେ ଏବଂ କେଉଁଠାରେ ହେବ। ମୁଁ ଅନୁମାନ କରୁଛି ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମସ୍ତେ ବିବାହ ବିଷୟରେ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ଜାଣିବେ ବୋଲି ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଟାଇମ୍ସକୁ କହିଛନ୍ତି। ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଇନସାଇଡ୍ ସ୍ପୋର୍ଟ ୱେବସାଇଟକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମୟ ଛୁଟି ମାଗିଛନ୍ତି। “କେଏଲ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମୟ ଛୁଟି ମାଗିଛନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ସେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡରେ ଖେଳୁନାହାଁନ୍ତି | ତାଙ୍କର କୌଣସି ଆଘାତ ଚିନ୍ତା କିମ୍ବା ବିରତି ନାହିଁ | ତାଙ୍କର କିଛି ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ଅଛି | ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଇନସାଇଡ୍ ସ୍ପୋର୍ଟକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ହଁ, ତାଙ୍କର କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ଅଛି ଯାହା ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିପାରେ।

ରାହୁଲ ନିକଟରେ ମାଙ୍ଗାଲୋରର ମାଙ୍ଗାଲୋର ମନ୍ଦିରର କୁକ୍କେ ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଗୁରୁବାର (ଡିସେମ୍ବର ୨)) ରେ ସେ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଢ଼କା ଯିବେ। ବାଂଲାଦେଶ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ପରେ ତୁରନ୍ତ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଘରକୁ ଫେରିବ। ତେବେ ଓଡିଆ ଏବଂ ଟେଷ୍ଟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସମେତ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଖେଳାଳିମାନେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.