ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ବର୍ଷର ଉପହାର ମଙ୍ଗଳବାର ଭାରତ NEW T20 କ୍ୟାପଟେନ ଘୋଷଣା କରିବ

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ବିସିସିଆଇ ନୂଆ ବର୍ଷର ଉପହାର ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଆସନ୍ତାକାଲି ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ଭାରତର ନୂଆ ଟି -20 କ୍ୟାପଟେନ ଭାବରେ ଘୋଷଣା କରାଯିବ। ଚେତନ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ବରଖାସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଚୟନ କମିଟି ମଙ୍ଗଳବାର ସୁଦ୍ଧା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିବ। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କଠାରୁ ବ୍ୟାଟନ୍ ନେବେ ଏବଂ 2024 ଟି -20 ବିଶ୍ୱ CUP ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତର ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ଘୋଷିତ ହେବେ।“ଭାରତର ନୂଆ ଟି -20 କ୍ୟାପଟେନ ଭାବରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ପାଇଁ ସମୟ ଆସିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନର ଦଳରେ ଥିବା ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ 2024 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ। ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ରୋହିତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଟି -20 ଦଳ ପାଇଁ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଯିବ ବୋଲି ବିସିସିଆଇର ଶୀର୍ଷ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି।

ଭାରତର ସୁପରଷ୍ଟାର ଆହତ ଟ୍ରାଇ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏବଂ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ଟି -20 ସିରିଜ ପାଇଁ ବିପଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ। ତେବେ ଏହି ତିନିଜଣ ଏକଦିବସୀୟ ସିରିଜରେ ଫେରିବେ। ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଉଭୟ ସିରିଜର T20 LEG ପାଇଁ ଚୟନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ | ଉପଲବ୍ଧ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପନ୍ତ ଟି -20 ଦଳରୁ କୁରକ୍ସ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ। ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନାରେ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ଏବଂ ଇଶାନ କିଶନ ପନ୍ତଙ୍କଠାରୁ ଆଗରେ ରହିବେ।

“ରୋହିତ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 100% ହୋଇନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଆଘାତ ସମୟରେ ଆମେ କୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ଚାହୁଁନାହୁଁ। ଜାଡେଜା ଏବଂ ବୁମରା ଏନସିଏକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ପୂର୍ବାନୁମାନ ଭଲ | ଯଦି ସେମାନେ ଫିଟନେସ୍ ପରୀକ୍ଷା ସଫା କରନ୍ତି, ସେମାନେ ଚୟନ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ହେବେ | କିନ୍ତୁ ODI ରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାରକୁ ବିଚାରକୁ ନେଇ, ସେମାନେ ODI ରେ ଫେରିବା ସ୍ୱାଭାବିକ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଟି -20 ଆମର ଧ୍ୟାନ ନୁହେଁ ବୋଲି ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଶନିବାର ଇନସାଇଡ୍ ସ୍ପୋର୍ଟକୁ କହିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.