Josh Little କହିଲେ ସତ କାହିଁକି ଶେଷ ଥର IPL ବିଜେତା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଟିମ ତାଙ୍କୁ ଏତେ ଟଙ୍କାରେ କିଣିଲା

ଆଇପିଏଲ ଚୁକ୍ତିରେ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡରୁ ପ୍ରଥମ କ୍ରିକେଟର ହୋଇଥିବା ପେସର ଜୋଶ ଲିଟିଲ ଏହାକୁ ଲାଭଜନକ ଲିଗରେ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଏକ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ସୁଯୋଗ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଭାରତର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଆଶିଷ ନେହେରାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବେ। । ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କୋଚିରେ ଚାଲିଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ ନିଲାମରେ 4.4 କୋଟି ଟଙ୍କାରେ 23 ବର୍ଷିୟାଙ୍କ ସେବା ଲାଭ କରିଛି। ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ତଥା ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ପେସର୍ ନେହେରାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶିକ୍ଷିତ ଟାଇଟାନ୍ସ ଡେବ୍ୟୁ ସିଜନରେ ଲିଗ୍ ଜିତିଥିଲା। କ୍ରିକେଟ୍ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ବିବୃତ୍ତିରେ ଲିଟିଲ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦସ୍ତଖତ ହୋଇ ମୁଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦିତ ଏବଂ ଏଭଳି ଉଚ୍ଚମାନର ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଖେଳିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ କୋଚ୍ ଆଶିଷ ନେହେରାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ଏବଂ ମୋ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିଥିବାରୁ ଟାଇଟାନ୍ସରେ ପରିଚାଳନା ଦଳକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ବାମହାତୀ ସିମର 2016 ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ 22 ଟି ODI ଏବଂ 53 ଟି -20 ଖେଳିଛି | “ମୁଁ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳିବାକୁ ଭଲପାଏ – ଏବଂ ଏହା ସର୍ବଦା ମୋର ପ୍ରାଥମିକତା ହୋଇ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆଇପିଏଲରେ ଶିଖିବା ଏବଂ ଖେଳିବା ଏକ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ସୁଯୋଗ ହେବ ଏବଂ ମୋତେ ସମର୍ଥନ କରିଥିବାରୁ କ୍ରିକେଟ୍ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି।” ଗତ ବର୍ଷ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପାଇଁ ଲିଟଲ୍ ବୋଲର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ |ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଆଡିଲେଡରେ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡର ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ହାରି ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ସେ ଏକ ସ୍ମରଣୀୟ ହ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ ଦାବି କରିଥିଲେ। ସେ 19 ଓଭରରେ ଅଧିନାୟକ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନ, ଜେମ୍ସ ନିଶାମ ଏବଂ ମିଚେଲ ସାଣ୍ଟନର୍ଙ୍କୁ ବରଖାସ୍ତ କରିଥିଲେ।

ଜୋଶଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ଆନନ୍ଦିତ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଉଛୁ। ଜୋଶ ଜଣେ ପରିଶ୍ରମୀ ତଥା ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଆଥଲେଟ୍ ଯିଏ ଇଂରେଜ ସିଷ୍ଟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଆସିଛନ୍ତି ବୋଲି କ୍ରିକେଟ୍ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡର ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଦର୍ଶନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରିଚାର୍ଡ ହୋଲଡସୱର୍ଥ କହିଛନ୍ତି। ସେ ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ଇଂରେଜ ସେଟଅପ୍ ର ଏକ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଅଂଶ ହୋଇଆସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଛୁ ଯେ ଆଇପିଏଲରେ ଜଡିତ ହେବା ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କର ବିକାଶ ଆହୁରି ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ। ଇଂଲଣ୍ଡର ଦି ଶହେ ଏବଂ ଲଙ୍କା ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ପରି ଅନେକ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଲିଗ୍ ରେ ଲିଟିଲ୍ ତାଙ୍କର ବାଣିଜ୍ୟକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ତାଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନ ସୁପର ଲିଗ୍ ଡ୍ରାଫ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଉଠାଯାଇଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published.