ସେ ଅଧିନାୟକ ନା ଉପ-ଅଧିନାୟକ? – ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରି କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ବାହାର କର

ବାଂଲାଦେଶ ବିପକ୍ଷ ODI ସିରିଜ୍ ହାରିବା ପରେ ବିସିସିଆଇ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଏକ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ଯେଉଁଠାରେ ସମ୍ପ୍ରତି ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟ ପରେ ବୋର୍ଡ ସଦସ୍ୟମାନେ କିଛି କଠୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ। ଅଗ୍ରଣୀ ନ୍ୟୁଜ୍ ପୋର୍ଟାଲଗୁଡିକର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ବୋର୍ଡ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା, କୋଚ୍ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ, ଭିଭିଏସ୍ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରୋହିତ, ଦ୍ରାବିଡ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ମଣଙ୍କ ଯୁକ୍ତି ବୁଝିଥିଲେ  କିନ୍ତୁ ଦଳରେ କୌଣସି ପଦବୀ ନଥିବା କୋହଲିଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ବୋର୍ଡର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦଳର ଉପ-ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଏହି ଆଗାମୀ ବୈଠକର ଏକ ଅଂଶ ହେବା |

ମୁଁ ଅନଫିଟ ନୁହଁ ମୋତେ ନଜର ଲଗେଇଦେଲେ-ଶାହୀନ ଆଫ୍ରିଦି

ଆହତ କାରଣରୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଚାଲିଥିବା ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଶାହିନ୍ ଆଫ୍ରିଦି ଏବଂ ଦୁଇ ଜଣ ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରିମିୟର୍ ସେମିର୍ ହରିସ୍ ରଫ୍ ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି। ଶାହିନ୍ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକ ଖରାପ ଆଣ୍ଠୁ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରି ଆସୁଥିଲେ | ଜୁଲାଇରେ ସେ ପ୍ରଥମେ ଆଣ୍ଠୁରେ ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ଆପେଣ୍ଡିକାଇଟିସ କାରଣରୁ ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାଦ ଦିଆଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଫାଇନାଲରେ ଆଣ୍ଠୁରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କଲା। ଅପରପକ୍ଷେ, ହରିସ୍ ରଫ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟେଷ୍ଟରେ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ ଆଘାତ ନେଇଥିଲେ। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚର ଅବଶିଷ୍ଟାଂଶ ପାଇଁ ରାଉଫଙ୍କୁ ବସିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ଏହି ସମୟରେ, ଏହି ଯୋଡି ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଆଘାତ ହେବାର କାରଣ ପଚରାଯାଇଥିଲା | ଏକ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଘୂରି ବୁଲୁଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଶାହିନ୍ ଆଫ୍ରିଦି ପ୍ରଶ୍ନର ଏକ ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବିଭାଜିତ କରିଦେଇଛି ଏବଂ ହରିସ୍ ରାଉଫଙ୍କୁ ହସାଇ ଦେଇଛି |ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଆଫ୍ରିଦି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦୁଷ୍ଟତାର ପୂର୍ବକୁ ଧରିଛନ୍ତି।ଆମେ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ନୁହଁ। ଆମେ ମନ୍ଦଙ୍କ ଆଖି ଧରିଛୁ) | ଭଗବାନଙ୍କ କୃପାରୁ ଆମେ ଶୀଘ୍ର କ୍ଷେତକୁ ଫେରିବାକୁ ଆଶା କରୁଛୁ। ”

Leave a Reply

Your email address will not be published.