ନେହେରା କହିଲେ ଆମେ କେମିତି ଏତେ କମରେ ପୂର୍ବତନ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଅଧିନାୟକ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନଙ୍କୁ ପାଇଗଲୁ

ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସର ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ମିନି ନିଲାମର ପ୍ରଥମ କ୍ରୟ ଥିଲା ପୂର୍ବତନ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଅଧିନାୟକ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନ | ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଟାଇଟାନ୍ସ ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ 2 କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏକ ଚମତ୍କାର ଡାହାଣ ହାତର ସେବା ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା | ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଦଳ କିୱି ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇ ନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଟାଇଟାନ୍ସ ତାଙ୍କୁ ବିମାନରେ ନେବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଆହୁରି ଅଧିକ ଢାଳିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ।“ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ପରି କେହି ଏତେ ଅଭିଜ୍ଞତା ଆଣିବେ। ସେ ଜଣେ ପ୍ରମାଣିତ ଖେଳାଳୀ, ଦୁଇଟି ଭଲ ଆଇପିଏଲ୍ ସିଜିନ  ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆଇପିଏଲ୍ ଏତେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଗତି କରେ ଯେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଧାରଣା ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ବହୁତ କମ୍ ସମୟ ଲାଗେ | ଆମ ପାଇଁ, ଯଦି ସେ ଅଧିକ କିଛି ଯାଇଥାନ୍ତେ, ତଥାପି ଆମେ କେନ୍ ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ ପାଇଁ ଯାଇଥାନ୍ତେ | ଆମେ ସେହି ଖେଳାଳୀ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁ ଏବଂ ସେହି ଅଭିଜ୍ଞତା ଏବଂ ଯୌବନର ମିଶ୍ରଣ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲୁ | କୌଣସି ଦଳ ପାଇଁ କେନ୍ ଟେବୁଲକୁ ବହୁତ ଆଣିଥାଏ | କୋଚିରେ ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଆଶିଷ ନେହେରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ପାଇପାରିବା ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ଆଧାର ମୂଲ୍ୟରେ

ନେହେରା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦଳ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ପାଇଁ 3 ନମ୍ବର ଭୂମିକାକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଗତ ସିଜନରେ ଥିବା ଟେମ୍ପଲେଟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ। ଏକମାତ୍ର ସମ୍ଭାବ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି ଯୁବ ତଥା ପ୍ରତିଭାବାନ ସାଇ ସୁଦର୍ଶନ, ଯିଏ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଘରୋଇ ସର୍କିଟରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥିର ରହିଛନ୍ତି, ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଖେଳ ସମୟ ପାଇନାହାଁନ୍ତି |

“ଆମେ ସାଇ ସୁଦର୍ଶନଙ୍କ ପରି କାହା ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯିଏ ଯୁବକ ଏବଂ ସମୟ ଅଛି। ଏବଂ କେନ୍ ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ତାଙ୍କୁ କେବଳ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଗତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ସାଇ ସୁଦର୍ଶନ ସମସ୍ତ ଖେଳ ଖେଳି ନଥିଲେ। କଳ୍ପନା କରନ୍ତୁ ଯେ ସାଇ ତାଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ସହିତ କେତେ ଲାଭ କରିବେ | ହାର୍ ପ୍ଲେୟାର୍ କା ଟାଇମ୍ ଆଟା ହ… ଅନ୍ୟ ଯୁବ ଖେଳାଳି ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପୁନର୍ବାର ଆପଣଙ୍କ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ ବୋଲି ନେହେରା କହିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.