WC 2022 ଫାଇନାଲରେ ଆହତ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଶାହିନ୍ ଆଫ୍ରିଦି ତାଙ୍କ ଆଘାତ ପଛର ସତ ଖୋଲିଲେ

ଷ୍ଟାର ପାକିସ୍ତାନୀ ପେସର ଶାହିନ୍ ଶାହା ଆଫ୍ରିଦି ଆଜିକାଲି କାର୍ଯ୍ୟରୁ ବାହାରିଛନ୍ତି। ଗତ ମାସରେ ମେଲବର୍ଣ୍ଣରେ ପାକିସ୍ତାନ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଆଇସିସି ପୁରୁଷ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବାମହାତୀ ପେସର ଆଣ୍ଠୁରେ ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ। ସେ ପାକିସ୍ତାନର ଟେଷ୍ଟ ଦଳର ଅଂଶ ନୁହଁନ୍ତି, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଂଲଣ୍ଡ ସହ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ଯୁଦ୍ଧରେ ଜଡିତ ଅଛି। ଆୟୋଜକମାନେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଶାହିନ୍ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ହରାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ଅନ୍ତିମ ଦିନରେ 74 ରନ୍ରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ଶାହିନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ହରିସ ରାଉଫଙ୍କ ସେବା ବିନା। 29 ବର୍ଷୀୟ ପେସର୍ ରାୱଲପିଣ୍ଡିରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପ୍ରଥମ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସମୟରେ ପାକିସ୍ତାନ ପାଇଁ ଟେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ନିଜେ ଜଙ୍ଘରେ ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଖେଳରେ ଆଉ ବୋଲିଂ କରିପାରିନଥିଲେ। ଆଫ୍ରିଦି ଏବଂ ରାଉଫ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ପାକିସ୍ତାନ ପାଇଁ ଦୁଇଜଣ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବୋଲର ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ଆଘାତ ଏକ ସମୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଐତିହାସିକ ଘରୋଇ ସିରିଜ ଜିତିବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଏକ ବଡ଼ ଝଟକା

ଯଥାଶୀଘ୍ର ଫିଟ୍ ହେବା ପାଇଁ ଆଜ୍ରିଡି ଏବଂ ରାଉଫ ଏହି ଦିନ ପୁନଥଇଥାନ କରୁଛନ୍ତି, ନିକଟରେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ 22 ବର୍ଷୀୟ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆଘାତ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ଆଘାତ ପଛର କାରଣ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ ଷ୍ଟାର ପେସର୍ ଏକ ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ | ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ସେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ସେ ଅଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସବୁ ଭୁଲ୍ ହେଉଛି ମନ୍ଦ ଆଖି ଯୋଗୁଁ।

ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ସମ୍ଭାବ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା, ଯୁବକ ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ଚିନ୍ତା କରିବାର କିଛି ନାହିଁ ଏବଂ ଉଭୟ (ଶାହିନ୍ ଏବଂ ରାଉଫ୍) ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦେଖାଯିବେ | “ଇନଶାଲ୍ଲା! ଆଇସି କୋଇ ବାଟ ନାହି ନାହି ହ i। ହମ ଡୋନୋ ଭୋଟ୍ ହାଲଡି ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ମି ନାଜର ଆୟେଙ୍ଗେ। ଇନଶାଲ୍ଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ (କିନ୍ତୁ ଚିନ୍ତା କରିବାର କିଛି ନାହିଁ, ଏବଂ ସର୍ବଶକ୍ତିମାନ୍ ଆଲ୍ଲାହାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ, ଆମେ ଦୁହେଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଦେଖାଯିବୁ) ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.