IPL 2023 ପାଇଁ ନେହେରା GT ରେ କେନ୍ ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ରୋଲକୁ ନେଇ ଦେଲେ ବଡ଼ ଅପଡେଟ

ନିକଟରେ ଆୟୋଜିତ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) 2023 ନିଲାମରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଅଧିନାୟକ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ (ଜିଟି) କୁ INR 2 କୋଟି ମୂଲ୍ୟରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିଲେ। କିଛି କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ତାଙ୍କ ମୂଳ ମୂଲ୍ୟରେ ଏତେ ବଡ ପିକ୍ ଉପରେ ହାତ ରଖିଥିଲା ଏବଂ ଜିଟି ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଆଶିଷ ନେହେରା ମଧ୍ୟ ବଡ ମାଛ ପାଇବା ପରେ ସମାନ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ନିଲାମ ପରେ ସ୍ପୋର୍ଟଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନେହେରା ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ଦଳରେ ଥିବା ଭୂମିକା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ସ୍ଥିତିକୁ ମଧ୍ୟ ଆଲୋକିତ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଖେଳୁଥିବା ଏକାଦଶର ନିୟମିତ ସଦସ୍ୟ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ କି ନାହିଁ ଏବଂ ନେହେରା ଏହାର ଜବାବ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜିଟି ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ ବ୍ୟାଟ୍ ନଂ 3 ରେ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ନେହେରା କହିଛନ୍ତି, “ହଁ, ଅବଶ୍ୟ। କେନ୍ ୱିଲିୟମସନଙ୍କୁ କେହି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଆପଣ No. 3 ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଚାହିଁଛନ୍ତି।” ନେହେରା ୱିଲିୟମସନଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଏହା କ୍ରମରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ କିପରି ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ ସେ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ। ସେ ଗତ ସିଜନରେ ମଧ୍ୟମ ଅର୍ଡରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରଫେକ୍ଟରେ ଆଙ୍କର୍ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିବାରୁ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କର କେଉଁ ଭୂମିକା ରହିବ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

“ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଗତ ବର୍ଷ କେବଳ ଥରେ No. 3 ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ, ନଚେତ୍ ସେ No. ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ। ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ 3 ରେ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ No. 3 ବ୍ୟାଟିଂ ଜାରି ରଖିବେ। ଆଇପିଏଲ୍ ପାଇଁ ଏତେ ସମୟ ଥିବାରୁ ଆମେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବୁ ନାହିଁ। ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ। ଆମେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ନିକଟତର ଏକ କଲ କରିବୁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାବୁନାହିଁ ଯେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟିଂ କରିବେ। ଏବଂ ମୁଁ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ଫିନିସର୍ ଭଳି କୌଣସି ଜିନିଷ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଭଲ ସେଟ୍ ହୋଇ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଶେଷ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ନେହେରା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତୁମର ଓପନର୍ ମଧ୍ୟ ତୁମର ଫାଇନିସର୍ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.