ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ବଡ଼ ଝଟକା ! ଲିଗାମେଣ୍ଟ ଆଘାତରୁ ଭଲ ହେବା ପାଇଁ ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର ରିଷଭଙ୍କୁ ଲାଗିପାରେ ଅନେକ ..

ତାଙ୍କ କାର ଏକ ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପରେ ପନ୍ତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବାହାରକୁ ଯିବେ। ତାଙ୍କ କପାଳ, ପିଠି ଏବଂ ଆଣ୍ଠୁରେ ବଡ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ଦକ୍ଷିଣପାଉକୁ ମ୍ୟାକ୍ସ ଦେହରାଡୁନରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କର ଲିଗାମେଣ୍ଟ ଆଘାତ ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ ଛଅ ମାସ କିମ୍ବା ଅଧିକ ସମୟ ନେଇପାରେ, ଅର୍ଥାତ ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଆଗାମୀ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅନୁଯାୟୀ, ଏଆଇଏମ୍ଏସ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲିଗାମେଣ୍ଟ୍ ପାଇଁ ସମୟ ଲାଗିଥାଏ। 25 ବର୍ଷୀୟା ଏକାକୀ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ କାର୍ ଡିଭାଇଡର୍ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା | ସେ କାରରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ କଣ୍ଡକ୍ଟର ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ ପାଇଁ ଡିଡିସିଏ ପନ୍ତଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଉଡ଼ାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି

ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ ପାଇଁ ପନ୍ତଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ବିମାନ ଉଡ଼ାଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଭାରତର ତାରକା ୱିକେଟ୍ କିପର ପନ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀ-ଦେହରାଡୁନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସୱେରେ ଥିବା ଏକ ଡିଭାଇଡର୍ ଉପରେ ଚଢିବା  ପରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ।ପନ୍ତଙ୍କ କପାଳରେ ଗଭୀର କଟି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଆଣ୍ଠୁଗଣ୍ଠି ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ -6- ମାସ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟରୁ ବାହାର କରିଦେଇପାରେ |25 ବର୍ଷ ବୟସ୍କଙ୍କ ମେରୁଦଣ୍ଡ ଏବଂ ମସ୍ତିଷ୍କ ଏମଆରଆଇ ସ୍ୱାଭାବିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଆସିଛି ବୋଲି ଏକ ଅଫିସିଆଲ୍ ଅପଡେଟ୍ ପ୍ରକାଶ କରି ଡାକ୍ତରମାନେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ।

ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ବିକାଶରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ଜିଲ୍ଲା କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ (ଡିଡିସିଏ) ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶ୍ୟାମ ଶର୍ମା ANI କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପନ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଏକ ଅଦ୍ୟତନ ନେବାକୁ ସେମାନଙ୍କ ଦଳ ଡେରାଡୁନ୍‌ର ମ୍ୟାକ୍ସ ହସ୍ପିଟାଲ ପରିଦର୍ଶନ କରିବେ ଏବଂ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପଠାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। । ହସ୍ପିଟାଲରେ ପନ୍ତ ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣପାଉ 48 ଘଣ୍ଟା ଧରି ତଦାରଖ କରୁଛନ୍ତି | ତେଣୁ, ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ବିମାନ ଉଡ଼ାଣ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.