ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦରଙ୍କ ବଡ଼ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ.. MULTIPLE INJURIES ପରେ ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ କରିଛନ୍ତି GRAND COMEBACK

ଏକାଧିକ ଆଘାତରୁ ସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି | ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ତୃତୀୟ ODI ରେ ଅଲରାଉଣ୍ଡର 51 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ODI ରେ ବ୍ୟାଟ୍ ସହିତ ଦକ୍ଷିଣପାଉ ମଧ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇଥିଲା, ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ 37 ସ୍କୋର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା | ସୁନ୍ଦରଙ୍କ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟାଟ୍ ସହିତ ନିମ୍ନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ୍ ଅଶ୍ୱିନ୍ଙ୍କୁ ବିଦାୟ ଦେବାର ସମୟ | ହ୍ୱାଇଟ -ବଲ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ବୋର୍ଡର ଭେଟେରାନ୍ ଅଫ୍ ସ୍ପିନର ଯଥେଷ୍ଟ | ସୁନ୍ଦର ତାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଧାରାବାହିକରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଲମ୍ବା ଦଉଡି ଦିଆଯିବ ବୋଲି ମନେହୁଏ |

ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର କମବ୍ୟାକ୍: ODI ରେ ଦୀର୍ଘ ମରାମତି ପାଇଁ ସେଟ୍ ହାତରେ ବ୍ୟାଟ୍ ଧରି ନିଜର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରମାଣ କରେ | ହ୍ୱାଇଟ -ବଲ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନକୁ ସିମେଣ୍ଟ ନକରି ସୁନ୍ଦରରେ ଆଘାତ ଏକ ବଡ଼ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛି |ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଏବଂ ଅର୍ଥନତିକ ବୋଲିଂ କୌଶଳ ହେତୁ ଅଶ୍ୱିନ ସୁନ୍ଦରଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ସମାନ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଭେଟେରାନ କ୍ରିକେଟ୍ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାରେ ବିଫଳ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସିରିଜ ପାଇଁ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ତିନିଟି ଦିନିକିଆରେ ସୁନ୍ଦର ତାଙ୍କ ସୁଯୋଗକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଧରିଛନ୍ତି। ବ୍ୟାଟ୍ ସହ ସେ 2 ଇନିଂସରେ 88 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି। ତୃତୀୟ ODI ରେ ଦକ୍ଷିଣପାଉ ଚାପ ସ୍ଥିତିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଭାରତକୁ ଏକ ସମ୍ମାନଜନକ 220 ରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଲା | ବଲ ସହିତ ସେ ମଧ୍ୟମ ଓଭରରେ ଟି ରନ୍ ତଳେ ଜିନିଷଗୁଡିକ କଡ଼ାକଡ଼ି ରଖିଛନ୍ତି | ସୁନ୍ଦରଙ୍କୁ ବାଂଲାଦେଶ ODI ସିରିଜରେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି | ହାତରେ ବ୍ୟାଟ୍ ଧରି ଏକ ଦୃଢ଼ ଶୋ ’ସହିତ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଏକ ଦୀର୍ଘ ମରାମତି ପାଇଁ ସ୍ଥିର ହୋଇଛି |

ଧଳା ବଲ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ଅଶ୍ୱିନ୍ଙ୍କ ସମାପ୍ତ? ଏକ କଲ ନେବାକୁ ନୂତନ ଚୟନ କମିଟି |

ଡିସେମ୍ବରରେ ନୂତନ ଚୟନ କମିଟି ଘୋଷଣା ହେବା ସହିତ ଅଶ୍ୱିନ୍ଙ୍କ ଧଳା ବଲ୍ କ୍ୟାରିୟର ପତଳା ବରଫରେ ଝୁଲୁଛି। ତାମିଲନାଡୁ ଖେଳାଳି 2022 ମସିହାରେ କେବଳ ଦୁଇଟି ODI ରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି 7 ଏବଂ 25 ସ୍କୋର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ଆକ୍ସାର ପଟେଲ, ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରି ଅଶ୍ୱିନ ହୁଏତ ଭାରତ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଶେଷ ODI ଏବଂ T20 ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.