ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ସେମିଫାଇନାଲକୁ ଯିବା ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ଶୁଣି ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର

ରବିବାର ଦିନ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଇଭେଣ୍ଟର 2022 ସଂସ୍କରଣରେ ଆଉ ଏକ କ୍ଲିନିକାଲ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଜିମ୍ବାୱେକୁ 2016 ମସିହାରୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ସେମିଫାଇନାଲ ପର୍ଯ୍ୟାୟକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ହାତୁଡ଼ି ଦେଇଛି। ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ସଂସ୍କରଣରେ ଚାମ୍ପିଅନ୍ସ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ, ମେନ ଇନ ବ୍ଲୁ ରବିବାର ମେଲବୋର୍ଣ୍ଣ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ (ଏମସିଜି) ଅନ୍ତିମ ସୁପର 12 ମୁକାବିଲାରେ ଜିମ୍ବାୱେ ସହିତ ରୋହିତ ଏବଂ କୋ ଲକ୍ ଶୃଙ୍ଗ ପୂର୍ବରୁ ନକ୍ଆଉଟ୍ ରାଉଣ୍ଡ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ବର୍ଥକୁ ସିଲ୍ କରିଛନ୍ତି। ନେଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ଚକିତ ପରାଜୟ ଶୋପିସ୍ ଇଭେଣ୍ଟର ସେମିଫାଇନାଲ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଭାରତ ପାଇଁ ବାଟ ଫିଟିଛି। ଆର୍-ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏବଂ ବାବର ଆଜାମଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ପାକିସ୍ତାନ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପର ସେମିଫାଇନାଲ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଭେଟିବ। ବିରାଟ କୋହଲି-ଷ୍ଟାରର ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଫାଇନାଲରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଡିଲେଡ୍ ଓଭାଲରେ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ନେବାକୁ ଥିବାବେଳେ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଇସିସି ଇଭେଣ୍ଟର ଶେଷ ମୁକାବିଲାରେ ସେ ତିନି ସିଂହଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଭଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି।

“(ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ସେମିଫାଇନାଲ ବିଷୟରେ) ଆମ ପାଇଁ ଚାବି ଯଥାଶୀଘ୍ର ସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା। ନିକଟରେ ଆମେ ସେଠାରେ ଏକ ଖେଳ ଖେଳିଛୁ କିନ୍ତୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ଆମ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେବ | ସେମାନେ କିଛି ଭଲ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଛନ୍ତି। ଦୁଇଟି ଦଳ ପରସ୍ପରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏହା ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ହେବ | ଆମକୁ ଏଠାରେ କଣ ମିଳିଛି ତାହା ଭୁଲିଯିବାକୁ ଚାହୁଁନାହୁଁ, କେବଳ ସେଥିରେ ଲାଗି ରହିବା ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି କଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ତାହା ବୁଝିବା  ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ରବିବାର ଦିନ ଜିମ୍ବାୱେ ଉପରେ ଭାରତର ଆରାମଦାୟକ ବିଜୟ ପରେ ରୋହିତ କହିଛନ୍ତି।

ଭେଟେରାନ ଭାରତୀୟ ଓପନର୍ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ସ୍ୱପ୍ନ ଭଳି ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ସୁର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ରୋହିତ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଭାରତକୁ 20 ଓଭରରେ ମୋଟ 186-5 ମ୍ୟାଚ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ମାତ୍ର 25 ବଲରୁ 61 ରେ ଅପରାଜିତ ରହିଥିଲେ। ଗୁରୁବାର ଦିନ ଓଭାଲରେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ଦ୍ୱିତୀୟ ସେମିଫାଇନାଲରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପୂର୍ବତନ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଭେଟିବ। “ଏହା ଏକ ଉଚ୍ଚ ଚାପର ଖେଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆମକୁ ଭଲ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆମେ ସେଠାରେ ଭଲ ଖେଳିବା, ତେବେ ଆମର ମଧ୍ୟ ଭଲ ଖେଳ ଅଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଆଡଜଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ସେମାନେ (ପ୍ରଶଂସକ) ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇଛନ୍ତି। , ଆମକୁ ଦେଖିବା ଏବଂ ଦେଖିବା

Leave a Reply

Your email address will not be published.