ଭାରତ ବନାମ ଇଂଲଣ୍ଡ ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ ଇଂଲଣ୍ଡ କୁ ଲାଗିଲା ବଡ ଝଟକା . ପଢ଼ନ୍ତୁ ଖେଳ ଖବର

ଆଡିଲେଡରେ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣରୁ ଓହରିଯିବା ପରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ସେମିଫାଇନାଲରୁ ଦୁଇ ଦିନ ବାହାରେ ମାର୍କ କାଠ ଏକ ଆଘାତ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ପାଲଟିଛି। ଇଚ୍ଛାଧୀନ ଅଭ୍ୟାସରେ ଆଉ କୌଣସି ଅଂଶ ନାହିଁ, ଏକ ସତର୍କତାମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ପରି ମନେହେଉଛି ଯେହେତୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ ସେ ସାଧାରଣ ଶରୀରର କଠିନତା ଭୋଗୁଛନ୍ତି। ଏହି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାରୋଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ।

କାଠ ଉପରେ ଚିନ୍ତା ହେଉଛି ଅନ୍ୟ ଏକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଇଂଲଣ୍ଡ ବିନା କରିପାରେ କାରଣ ସେମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡାଭିଡ ମାଲାନଙ୍କୁ ଡାକିନାହାଁନ୍ତି, ଯିଏକି ଗତ ଶନିବାର ଦିନ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଉପରେ ଜିତିବା ସମୟରେ ଫିଲ୍ଡିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ବାମ ଗୋଡ଼କୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ।ଲିଭରପୁଲ୍ ବିକ୍ରୟ ରିପୋର୍ଟ ଦ୍ୱାରା କାରା ‘ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ’ | ନେଭିଲ୍: ଟ୍ରେଣ୍ଟ, ରାଶଫୋର୍ଡକୁ ଦୂରେଇ ଯିବାର ଠିକ୍ ସମୟ କିନ୍ତୁ ମ୍ୟାଡିସନ୍ ’50 -50 ‘? | ସାଉଥଗେଟ୍ ଓଜନ-ଅନ୍ତିମ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଶ୍ୱକପ୍ 2022 କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ, ଦଳ ଏବଂ ଡ୍ର ’ ମାର୍ଟିନେଲି, ଯୀଶୁ ବ୍ରାଜିଲର ବିଶ୍ୱକପ ଦଳକୁ ଡାକିଥିଲେ, ଫର୍ମିନୋ ବ୍ଲାଟରଙ୍କୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ କାତାର ବିଶ୍ୱକପ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏକ ଭୁଲ ଅଟେ।

ବାମହାତୀ ଭାରତ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଜଡିତ ହେବା ପାଇଁ ଚୁପଚାପ୍ ଆଶାବାଦୀ ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ବିପଦରେ ଥିବା ବିପୁଳ ପରିମାଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଇଂଲଣ୍ଡ କୌଣସି ରିସ୍କ ନେବାକୁ ଅନିଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିବ। ସମ୍ଭବତ ପାର୍ଶ୍ୱକୁ ଆସିବ ଯଦି ମାଲାନ୍ ଅନୁପଲବ୍ଧ ଥିଲେ, ସୀମାରେ ଏକ ବିସ୍ତାରିତ ଧରିବା ଅଧିବେଶନ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଥିଲା। ରୋହିତ ଭୟଭୀତ ହେବା ପରେ ଫିଟ୍ ହେବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ; ବ୍ୟବହୃତ ପିଚ୍‌ରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଖେଳକୁ ଭାରତରେ ଭୟଭୀତ କରାଗଲା କାରଣ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଜାଲରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ହାତଗୋଡ଼ରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା ​​ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲା, ଯଦିଓ ସେ ଶୀଘ୍ର ଟ୍ରେନିଂକୁ ଫେରିଥିଲେ ଏବଂ ଏଥିରେ ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ।ସେପଟେ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଆବିଷ୍କାର କରିଛି ଯେ ସେମାନେ ସମାନ ପିଚରେ ଖେଳିବେ ଯାହା ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ-ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ-ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ଡବଲ ହେଡରକୁ ମଞ୍ଚସ୍ଥ କରିଥିଲା। ଏଭଳି ୱିକେଟରେ ଜିଲାଣ୍ଡ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଏବଂ ଏହା ବିବାଦର ହାଡ ବୋଲି ଚିନ୍ତା କରାଯାଏ ନାହିଁ। ସ୍କି ସ୍ପୋର୍ଟସ କ୍ରିକେଟର ମାଇକେଲ ଆଥର୍ଟନ୍ କହିଛନ୍ତି: ମୁଁ ଆଡିଲେଡରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବନାମ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ଖେଳ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲି ଏବଂ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ମୁଁ ଦେଖିଥିବା ସର୍ବୋତ୍ତମ ପିଚ୍ ଦେଖାଯାଉଥିଲା। .ଭାଇଜୁଆଲ୍ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲା ଏବଂ ଘାସର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଆଚ୍ଛାଦନ ମଧ୍ୟ ଥିଲା | ଏହା ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଥିଲା ଏବଂ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡମ୍ୟାନ୍ ଏହାକୁ ଛିଞ୍ଚିବା, ଏହାକୁ ଗଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ସମୟ ପାଇବେ, ତେଣୁ ମୁଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ପିଚ୍ ହେବ ବୋଲି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶା କରେ | “ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ବିଶ୍ believes ାସ କରନ୍ତି ଯେ ଇଂଲଣ୍ଡ ପାଇବ | ଆଡିଲେଡରେ ଥିବା ଅପରିଚିତ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍ ଡାଇମେନ୍ସନ୍ ସହିତ ଆଡଜଷ୍ଟ୍ କରିବାକୁ, ଯାହା ଲମ୍ବା ସିଧା ଏବଂ ଛୋଟ ବର୍ଗ ଅଟେ | ସେ କହିଛନ୍ତି: ଗୁରୁବାର ଦିନ ୱିକେଟ୍ କ’ଣ କରେ ତାହା ଆମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ, ମୁଁ ଅନୁମାନ କରୁଛି | ଆଗରେ ତୁମେ। କିନ୍ତୁ ଆମେ ବଡ଼, ବର୍ଗ ସୀମା ଉପରେ ଖେଳୁଛୁ ଏବଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ, ଯେଉଁଠାରେ ଏଠାରେ ବୋଧହୁଏ ଆମର କୌଶଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.