ନ୍ୟୂଜ଼ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ହାରିବା ପରେ ଉଇଲସମ କହିଲେ ମୋତେ ଅଧିନାୟକ ପଦ କାଢି ଦେବେ . ପଢ଼ନ୍ତୁ ଖେଳ ଖବର

ବ୍ୟାଟ୍ ସହିତ ଜଣେ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ କେନ୍ ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ଙ୍କର ଏକ ସାଧାରଣ ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍ ରହିଥିଲା। , ଯାହା ଦଳକୁ ସିଡନୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ 170 ରନ୍ ମାର୍କ ଅତିକ୍ରମ କରିବାରେ ବାରଣ କରିଥିଲା ​​|ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ 2022 ରେ, ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ ସମାନ ଥିଲେ ଏବଂ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ପରିଚାଳନାକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ତାଙ୍କର ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ତାଙ୍କୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜରେ ସ୍ଥାନ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |କ୍ରିକବଜ୍ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସନରାଇଜର୍ସ ସେମାନଙ୍କ ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବେ କାରଣ ସେ ଖେଳର କ୍ଷୁଦ୍ର ଫର୍ମାଟରେ ନିଜର ସ୍ପର୍ଶ ହରାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଏକ ଥର ଚାମ୍ପିଅନ୍ମାନେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ସହିତ ଅଲଗା ହୋଇଥିବା ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା- ଆଧାରିତ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍, କିନ୍ତୁ ମନେହେଉଛି ଦଳର ଯଥେଷ୍ଟ ପରିମାଣ ଅଛି ଏବଂ ସମୟସୀମା ପୂର୍ବରୁ କେନ୍ଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବ |

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପିଲାଦିନର ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରାଜକୁମାର ଶର୍ମା ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ଆଇପିଏଲ୍ 2022 ରେ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ସେବାକୁ ବଞ୍ଚିତ କରିବ। , କିନ୍ତୁ ସେ ତଥାପି ଜଣେ ବଡ ଖେଳାଳି | ମୁଁ ଭାବୁଛି SRH ତାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇବ | ଦଳ ପରିଚାଳନା ସହିତ ତାଙ୍କର ଏକ ବିବାଦ ଥିଲା ଯାହା ତାଙ୍କ କୁରା ନେଇ ଆସିଥିଲା ​​| ନିକୋଲାସ୍ ପୁରାନ୍ ଜଣେ ଭଲ ଫିନିସର୍, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଓପନର୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ |ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରିବେ କାରଣ ସେ ନମନୀୟ; ସେ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି | କ୍ୟାପଟେନ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଯଦି ସେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରାନ୍ତରୁ ଲଙ୍ଗର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅନ୍ୟ ଜଣକୁ ମାରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ”

ଅନେକ ବର୍ଷର ବ୍ୟତିକ୍ରମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଛାଡିଥିଲେ | ସେ 2015 ରୁ 2021 ସିଜନର ଅଧିକାଂଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଅଧିନାୟକ ଥିଲେ, ନିଜକୁ ଆଇପିଏଲର ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିଥିଲେ ଏବଂ 2016 ରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ଟାଇଟଲ୍ ପାଇଁ ଆଗେଇ ନେଇଥିଲେ। ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ରେ ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ସହିତ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ତାଙ୍କୁ ମେଗା ନିଲାମରେ କିଣିଛି। ସେହୱାଗ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବା ହେଉଛି ହାଇଦ୍ରାବାଦର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଭୁଲ ଏବଂ ଦଳ ପରିଚାଳନା ତାଙ୍କୁ ଛାଡିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବା ଉଚିତ୍। ସବୁଠାରୁ ବଡ ଭୁଲ | ଆଇପିଏଲରେ ଯେକେହି ଖରାପ ରୁତ ପାଇପାରିବେ | ବିରାଟଙ୍କ ରୁତୁ ବାସ୍ତବରେ ଖରାପ ହୋଇଛି | ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ବାଙ୍ଗାଲୋର ତାଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.