ଜଣ୍ଟି ରୋଡସ୍ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଭାରତର T20I ଦଳ ଉପରେ ଏକ ବଡ଼ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି

ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଏକ ନିରାଶାଜନକ ବାହାଘର ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନିଜ ପଛପଟରେ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -20 ସିରିଜ୍ ବନାମ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଶୈଳୀରେ ବାଉନ୍ସ ହେବାକୁ ଚାହିଁଛି। ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଭାରତ ହୁଏତ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥାଇପାରେ। ଗୋଟିଏ ଉପାୟରେ ଏହାକୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଦ୍ୱାରା ଏକ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ | କିନ୍ତୁ 2021 ରେ ସେମାନଙ୍କର ଖରାପ ରନ୍ ଥିଲା ଏବଂ ଏହା ଜାଣିବା ପରେ 15 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି, କାରଣ ସେମାନେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଏକ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍ ଜିତିଲେ, ଦଳଠାରୁ ବହୁତ ଆଶା ଥିଲା | ଏହି ଦଳ ପାଇଁ ବିଶ୍ୱକପ୍ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଟି -20 ପ୍ରଥମ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟେ ଏବଂ ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ ପରୀକ୍ଷିତ ତଥା ପରୀକ୍ଷିତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିକଟରୁ ଗତି କରୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ |

ଫିଲ୍ଡିଂ କୋଚ୍ ଭାବରେ ବିଭିନ୍ନ ଆଇପିଏଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସହିତ ବହୁ ବର୍ଷ ବିତାଇଥିବା ପୂର୍ବତନ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ଖେଳାଳି ଜଣ୍ଟି ରୋଡସ୍ ଜି ନ୍ୟୁଜ୍ ଇଂରାଜୀକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନର ଖେଳାଳି ଏହି କ୍ରମରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ କୁ ଆଗକୁ ନେଇପାରିବ। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଖେଳାଳିମାନେ ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇବାରେ ଆଇପିଏଲ୍ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛି। “ବର୍ତ୍ତମାନର ଯାହା ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବାକୁ ଯାଇଛି ତାହା ଏକ ଯୁବ ଦଳ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ତାହା ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଲାଇନ୍ଅପ୍ ରେ କିଛି ମହାନ ଖେଳାଳି ଅଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲ୍ କାରଣରୁ, ଯୁବ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ନିଶ୍ଚିତ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଅଛି। ।

ରୋଡସ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ବିଶ୍ୱକପ୍ ପରେ ସିଧା ଚୟନ ହୋଇଥିବା ଟି -20 ଦଳକୁ ଦେଖନ୍ତି, ମୁଁ ଭାବୁଛି ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଦକ୍ଷତାର ଦୃଢ଼ ସଂକେତ ଦେଇଥାଏ। ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଥିବା ବର୍ତ୍ତମାନର ଦଳରେ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍, ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର୍, ଉମ୍ରାନ୍ ମଲିକ୍, ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂ, ଇଶାନ୍ କିଶାନ୍ ଏବଂ ଶୁବମାନ ଗିଲ ଅଛନ୍ତି। ଆଗାମୀ ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏହି ଯୁବ ଫସଲ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଉଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.