ଭାରତ ବନାମ ଇଂଲଣ୍ଡ ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ ଜଣାପଡିଲା ଭାରତର Playing XI. ପଢ଼ନ୍ତୁ ଖେଳ ଖବର

ଆଜି ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ଦ୍ୱିତୀୟ ସେମିଫାଇନାଲରେ ମେନ ଇନ୍ ବ୍ଲୁ 2010 ଟି -20 ବିଶ୍ୱ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ କରିବ। ନଭେମ୍ବର 13. ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସେମିଫାଇନାଲ୍ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର ଏହି ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତର ମିଶ୍ରଣକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। 73 ଟି ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନର ମିଶ୍ରଣକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି। । ବର୍ଗର ସୀମା ଛୋଟ ଥିବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ସ୍ପିନର ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ କାହିଁକି? ମୁଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛି ଯେ ଆକ୍ସାର ପଟେଲଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଭାରତ ରିଷଭ ପନ୍ତ ଖେଳିବା ଉଚିତ୍। ସେମାନଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଦରକାର | ରିଷବ ନଂ 4 ରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରନ୍ତି, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା 5 ରେ ଏବଂ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ 6 ରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରିବେ। ଏଥିସହ ଆକ୍ସାରଙ୍କୁ ହର୍ଷଲ ପଟେଲଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଭାରତ ଚୟନ କରିପାରିବ। ? ଏଥିସହ, ସେ 7 ନମ୍ବରରେ ରନ୍ ସ୍କୋର କରୁନାହାଁନ୍ତି, ସେ ଜଣେ ଭଲ ଖେଳାଳି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ବଲ୍ ସହିତ ବିଶ୍ ସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ତୁମେ ଜଣେ ବୋଲର ବାଛିବା ଉଚିତ ଯାହାକୁ ତୁମେ ନିର୍ଭର କରିପାରିବ। ”

ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ସହିତ ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର ଅନେକ ଖବର ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି। ଷ୍ଟାର ସ୍ପୋର୍ଟସକୁ କହି ଗାଭାସ୍କର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜଶପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା, ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କ ସହ ହର୍ଷଲ ପଟେଲ ରୋହିତଙ୍କ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ। ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ କୁମାର। 31 ବର୍ଷୀୟା ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ଅନ୍ୟତମ। ତାଙ୍କର ମନ୍ଥର ବଲ ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁରେ ବୋଲିଂ ଟି-୨୦ରେ ମେନ ଇନ୍ ବ୍ଲୁ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ପ୍ଲସ୍ ଅଟେ। କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ହର୍ଷଲଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ମନ୍ଥର ବଲ୍ ରହିଛି। ଆଇପିଏଲ୍ (32) ରେ ସର୍ବାଧିକ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିବା ସତ୍ତ୍ ପଟେଲ 2021 ବିଶ୍ୱକପରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ଅବଶ୍ୟ, ପଟେଲ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଚଳିତ ବର୍ଷର ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ଏକ ଅଂଶ ହେବେ।

India’s Virat Kohli (R) and India’s captain Rohit Sharma shake hands after their victory during the ICC men’s Twenty20 World Cup 2022 cricket match between India and Netherlands at the Sydney Cricket Ground in Sydney on October 27, 2022. (Photo by Saeed KHAN / AFP) / — IMAGE RESTRICTED TO EDITORIAL USE – STRICTLY NO COMMERCIAL USE —

“ସେ ଟ୍ରମ୍ପ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେବେ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଶାମି, ଏବଂ ବୁମ୍ରା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଜଣେ ସ୍କିପରଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଭଳି କେହି ଜଣେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ, ସେ ପାୱାରପ୍ଲେରେ ମଧ୍ୟ ବୋଲିଂ କରିପାରିବେ ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ଯାଉଛନ୍ତି | ତେଣୁ ହଁ, ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଗୋଷ୍ଠୀର ଅଂଶ ହେବା ଉଚିତ୍। ”ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହିତ ତାଙ୍କର ସର୍ବଶେଷ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ, ଛୋଟ ମାଷ୍ଟର ଜଣେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନାମ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.