IPL 2023: MI ପାଇଁ ବଡ଼ ଖବର ବିଶ୍ୱକପରୁ ବାଦ ପଡିବା ପରେ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏବେ IPL ରେ କମ ବ୍ୟାକ ପାଇଁ ରେଡି

ପାଞ୍ଚ ଥର ଆଇପିଏଲ୍ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଶେଷରେ ଆସନ୍ତା ମାସରେ କୋଚିରେ ହେବାକୁ ଥିବା ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ନିଲାମକୁ ଯିବା ବିଷୟରେ କିଛି ହସିବାକୁ ପଡିବ | ଜୋଫ୍ରା ଆର୍ଚରଙ୍କ ପରେ ଷ୍ଟାର ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପେସର୍ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଫେରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଦଳ ପାଇଁ ଏହି ଖବର କୌଣସି ଭଲ ସମୟରେ ଆସିପାରି ନାହିଁ।  ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଆରମ୍ଭରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଗ୍ ହୋଇଆସୁଥିଲେ ଯେହେତୁ ଏମଆଇ ତାଙ୍କୁ 2013 ମସିହାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଭାବରେ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ତାଙ୍କ ପୁନର୍ବାସ ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ କରି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ବୁମରାଙ୍କ ପୁନର୍ବାସ ଭିଡିଓରେ ସ୍ୱର୍ଗତ ପଞ୍ଜାବୀ ସଂଗୀତଜ୍ଞ ସିଦ୍ଧୁ ମୋସ୍ ୱାଲାଙ୍କ ଏକ ଗୀତ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥିଲା।

ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି, “କେବେ ସହଜ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ସର୍ବଦା ମୂଲ୍ୟବାନ |” 28 ବର୍ଷୀୟ ବୋଲର ଭିଡିଓରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ବ୍ୟାୟାମ କରୁଥିଲେ, ଚାଲୁଥିଲେ, ପ୍ରସାରଣ କରୁଥିଲେ | ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ସିଦ୍ଧୁ ମୋଜ୍ ୱାଲାଙ୍କ ପୃଷ୍ଠଭୂମିରେ ଥିବା ଏହି ଗୀତଟି ସମସ୍ତେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ପୃଷ୍ଠଭୂମିରେ, ସିଦ୍ଧୁ ମୋସ୍ ୱାଲା ଏବଂ ସୁଟର ଖାଲନ୍ ଙ୍କ GAME ଗୀତ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ ଯେହେତୁ ବୁମରା ତାଙ୍କ ଶାରୀରିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ନିଲାମରେ 8 କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ବାରବାଡୋସ୍ ଜନ୍ମିତ ଇଂଲଣ୍ଡ ପେସର୍ କିଣିଛି | ଅବଶ୍ୟ, 27 ବର୍ଷୀୟା ଏକ ଚାପ ଭଙ୍ଗା ନର୍ସିଂ କରୁଥିବାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କୌଣସି  ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିଲା | ଭଲ ଖବର ହେଉଛି ତୀରନ୍ଦାଜ ଭଲ ଭାବରେ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚରେ କୌଣସି  ସ୍ଥାନକୁ ଫେରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ପ୍ରତ୍ୟେକ MI ପ୍ରଶଂସକ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ପାଇଁ ଉଭୟ ବୁମରା ଏବଂ ତୀରନ୍ଦାଜ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ଗୋଟିଏ ପ୍ରାନ୍ତରୁ ବୁମରା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପ୍ରାନ୍ତରୁ ତୀରନ୍ଦାଜ | ସେମାନଙ୍କ ସାମ୍ନା କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ୱାଲୋ-ୱିଲ୍ଡର୍ ମାନଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା |

Leave a Reply

Your email address will not be published.