ଭାରତ ବନାମ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ: ଭାରତ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର 3rd T20 ରେ ଟିମ୍ ସାଉଥରେ ବାଦ ପଡିବେ ଏହି ସ୍କିପର

ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍ (NZC) ସୋମବାର ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ ଅଧିନାୟକ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ନାପିଆରରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ଟି-୨୦ରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ପେସ୍ ଟିମ୍ ସାଉଥୀ ଯିଏ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ। ତେବେ ଶୁକ୍ରବାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ODI ସିରିଜରେ ୱିଲିୟମସନ ଦଳକୁ ଆଗେଇ ନେବାକୁ ସମୟ ଫେରିବେ। ଏକ ସରକାରୀ ବିବୃତ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ବ୍ଲାକକାପ୍ସ ଅଧିନାୟକ କେନ୍ ୱିଲିୟମସନ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ନାପିଆରରେ ତୃତୀୟ ଟି-୨୦ରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବେ। ଏଥିରେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଅକଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏସି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମାର୍କ ଚାପମାନ ଆଜି ନାପିଅରରେ ଟି -20 ଦଳରେ ଯୋଗଦେବେ।

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଇଡେନ୍ ପାର୍କରେ ସିରିଜ୍ ଓପନର୍ ପୂର୍ବରୁ ଅକଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଏକଦିବସୀୟ ଦଳ ଏକତ୍ରିତ ହେବାପରେ ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ ବୁଧବାର ବ୍ଲାକ୍କ୍ୟାପରେ ଯୋଗଦେବେ। କୋଚ୍ ଗ୍ୟାରି ଷ୍ଟିଡ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୱିଲିୟମ୍ସନ୍ଙ୍କ ଐତିହାସିକ ଏଲବୋ ଅଭିଯୋଗ ସହିତ ଡାକ୍ତରୀ ନିଯୁକ୍ତିର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। “କେନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏହାକୁ ବୁକ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ ଏହା ଆମ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀରେ ଫିଟ୍ ହୋଇପାରି ନାହିଁ। ଆମର ଖେଳାଳି ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ସୁସ୍ଥତା ସର୍ବାଧିକ, ଏବଂ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛୁ ଅକଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ଷ୍ଟିଡ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟଚର୍ଚରେ ସମ୍ପ୍ରତି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଏବଂ ଟ୍ରାଇ ସିରିଜରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପରେ ଚାପମାନ ଦଳ ସହ ଫେରି ଆସି ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି। ସେ ଜଣେ ଗୁଣାତ୍ମକ ଖେଳାଳି ଯିଏ କ୍ରମରେ ଭଲ ବହୁମୁଖୀତା ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି ବୋଲି ଷ୍ଟେଡ୍ କହିଛନ୍ତି। ଷ୍ଟେଡ୍ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଟିମ୍ ସାଉଥ୍ ମଙ୍ଗଳବାର ମ୍ୟାକ୍ଲିନ୍ ପାର୍କରେ ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ହେବେ। ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି 65 ରନ୍ରେ ଜିତିବା ପରେ ଭାରତ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜ୍କୁ 1-0ରେ ଆଗୁଆ କରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.