DC ରିଲିଜ୍ କଲା ନିଜର ଆସନ୍ତା IPL ଖେଳାଳି ତାଲିକା ଏହି ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କୁ ଦଳରୁ ମୁକ୍ତ କରିଛି ଟିମ DC

ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର ପୂର୍ବରୁ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ସହିତ କାରବାର କରିଥିବାରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ 10.75 Cr ଟଙ୍କା ମୁକ୍ତ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ, ଚେତନ ସାକାରିଆ, ଟିମ୍ ସିଫର୍ଟ, ଏବଂ କେ.ଏସ୍ ଭରତଙ୍କ ପରି ଆଇପିଏଲ୍ 2023 ମିନି ନିଲାମ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କେବଳ ଏହି ତିନୋଟି ନୁହେଁ, ରିପାଲ ପଟେଲ ଏବଂ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ଓପନର୍ ଅଶ୍ୱିନ୍ ହେବରଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଟି ନାମ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ। ଗତ ସିଜିନ ରେ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେବା ପରେ ish ଷଭ ପନ୍ତ ଆଣ୍ଡ କୋ ଗର୍ତ୍ତରେ ପ୍ଲଗ୍ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିବେ |

ଆନ୍ଧ୍ର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଅଶ୍ୱିନ୍ ହେବରଙ୍କୁ ନୂତନ ସଂସ୍କରଣରେ କୌଣସି ଖେଳ ମିଳିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଖେଳାଳି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ନୁହେଁ। ଏହି ସମୟରେ, U-19 ବିଶ୍ୱକପ ବିଜେତା ଅଧିନାୟକ ୟଶ ଧୁଲ, ଯିଏ ଗତ ସିଜନରେ ଖେଳ ପାଇପାରିନଥିଲେ, ସେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ଦ୍ୱାରା ରଖାଯିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆଇପିଏଲ୍ 2022 ରେ, ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ନିଜକୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ମନେ କରିଥାନ୍ତେ | ସେମାନେ ଖେଳିଥିବା 14 ଟି ମ୍ୟାଚରେ 7 ଟି ଗେମ୍ ଜିତିଥିଲେ ଏବଂ ଏକ ୱିସ୍କର୍ ଦ୍ୱାରା ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ସ୍ଥାନରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବା ପରେ 5 ମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଥିଲେ | ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ, ଡିସି ଅଧିକ ଭଲ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆଗାମୀ ସିଜନରେ ଟ୍ରଫି ଜିତିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ରାଜଧାନୀ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର, ପୃଥ୍ବୀ ସ, ଆକ୍ସାର ପଟେଲ, ରୋଭମାନ ପାୱେଲ, ଏବଂ ମିଚେଲ ମାର୍ଶଙ୍କ ଅଧିନାୟକ ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରହିବେ।

ଡିସି ରଖାଯାଇଥିବା ଖେଳାଳୀ |

ରିଷଭ ପନ୍ତ

ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର |

ପୃଥ୍ବୀ ସ  |

ରୋଭମାନ ପାୱେଲ |

ଆକ୍ସର ପଟେଲ |

ମିଚେଲ ମାର୍ଶ |

ଅନ୍ରିଚ୍ ନର୍ଟେଜେ |

କୁଲଦୀପ ଯାଦବ।

ଡିସି ମୁକ୍ତ ଖେଳାଳି:

ଟିମ୍ ସିଫର୍ଟ |

କେ.ଏସ୍ ଭରତ

ଅଶ୍ୱିନ୍ ହେବର |

ଚେତନ ସାକାରିଆ |

ଡିସି ଟ୍ରେଡ୍ ଇନ୍ସ: ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁରଙ୍କୁ କେ.କେ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.