ବିସିସିଆଇ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଟି -20 କ୍ୟାପଟେନ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ନେବାକୁ ଦେଲା ନିର୍ଦେଶ

ଏହା ଚୂଡାନ୍ତ – ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଭାରତର ନୂଆ ଟି -20 କ୍ୟାପଟେନ ହେବେ। ବିସିସିଆଇ ବିଗ୍-ୱାଇଗ୍ସ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ଟି -20 ଟିମର ନୂତନ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ବୋର୍ଡର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ବିସିସିଆଇର ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବୋର୍ଡର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ରୋହିତଙ୍କ ସହ ବିକାଶ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ସୋରସ୍ ଇନସାଇଡ୍ ସ୍ପୋର୍ଟକୁ କହିଛି ଯେ ରୋହିତ ଟି -20 କ୍ୟାପଟେନ ଭାବରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ବିଷୟରେ ଧାରଣା ସହିତ ଆରାମଦାୟକ | ଉତ୍ସ ୱେବସାଇଟକୁ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ରୋହିତ ଭାରତର ODI ଏବଂ ଟେଷ୍ଟ କ୍ୟାପଟେନ୍ସି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ|“ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ରୋହିତଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଟି -20 କ୍ୟାପଟେନ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବାରେ ସେ ଆରାମଦାୟକ। ସେ ଏଠାରୁ ODI ଏବଂ ଟେଷ୍ଟ କ୍ୟାପଟେନ୍ସି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ନୂତନ ଚୟନ କମିଟି ନିଯୁକ୍ତ ହେବା ପରେ ସରକାରୀ ଘୋଷଣା କରାଯିବ ବୋଲି ବିସିସିଆଇ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ।

ଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା ହେବାକୁ ଥିବା କ୍ୟାପଟେନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ –

ଟି -20 କ୍ରିକେଟ୍: ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଭାରତ ଅଧିନାୟକ ଭାବରେ ଘୋଷଣା କରାଯିବ |ODI କ୍ରିକେଟ୍: ବିଶ୍ୱ CUP 2023 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ODI କ୍ୟାପଟେନ୍ସି ରଖିବା ପାଇଁ ରୋହିତ ଶର୍ମା | ଟେଷ୍ଟ କ୍ୟାପଟେନ୍ସି: ବର୍ତ୍ତମାନର ବିଶ୍ୱ CUP ଚକ୍ର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତ ଅଧିନାୟକ ରହିବାକୁ ରୋହିତ ଶର୍ମା | “ଦେଖନ୍ତୁ ସହମତି ଅଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆମେ ସମସ୍ତେ ଅନୁଭବ କରୁଛୁ ରୋହିତ ଶାରାମ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ବହୁତ କିଛି ଅଫର୍ ଅଛି କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଥାଳିରେ ବହୁତ କିଛି ଅଛି | ଏବଂ ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ, ସେ କୌଣସି ସାନ ହେବାକୁ ଯାଉନାହାଁନ୍ତି |

“T20 World CUP 2024 ପାଇଁ, ଆମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଭୂମିକା ପାଇଁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଠିକ୍ ଫିଟ୍ | ନୂତନ ଚୟନ କମିଟି ବୈଠକ ହେବା ପରେ ଏହି ଘୋଷଣା କରାଯିବ ବୋଲି ବିସିସିଆଇର ଅନ୍ୟ ଏକ ଶୀର୍ଷ ଉତ୍ସ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.