ଆଇପିଏଲ୍ ମିନି ନିଲାମ ପୂର୍ବରୁ KKR ରିଲିଜ୍ କଲା ନିଜ ଖେଳାଳି ତାଲିକା ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବାଦ ଦେଇଛି

ଦୁଇଥର ଚାମ୍ପିଅନ୍ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ସେମାନଙ୍କର ସଂରକ୍ଷଣ ଏବଂ ପ୍ରକାଶନ ତାଲିକା ଚୂଡାନ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ସାମ ବିଲିଙ୍ଗସ୍, ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ଏବଂ ଆଲେକ୍ସ ହାଲ୍ସଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ତଥା ଜାତୀୟ ଦଳର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପାଇଁ କୋଲକାତା ପୋଷାକରୁ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି। କେକେଆର୍ ରିଲିଜ୍ କରୁଥିବା ଅନ୍ୟ ସବୁଠୁ ବଡ ନାମ ହେଉଛି ଆରୋନ୍ ଫିଞ୍ଚ ଏବଂ ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାନ୍ | କେକେଆର ଶିବମ ମାଭିଙ୍କୁ ବାଣିଜ୍ୟ କରିବ ଏବଂ ଏସି-ପେସର୍ ଲକି ଫର୍ଗୁସନ୍ଙ୍କୁ ଦଳରେ ଫେରାଇ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ସମୟରେ ମାଭିଙ୍କର ଏକ ଭଲ ହୋଇଥିଲା, ଏହି କାରଣରୁ କେକେଆର୍ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଲେଥ୍ ଷ୍ଟ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ INR 7.25 CR ମୂଲ୍ୟରେ କିଣିଥିଲେ |

କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ 140 କିଲୋମିଟର ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ବୋଲିଂ କରିବାର କ୍ଷମତା ସହିତ, ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ତାଙ୍କୁ 2022 ସଂସ୍କରଣ ସମୟରେ ବ୍ରେକ୍ଥ୍ରୁ ପ୍ରଦାନ କରି ଚିପ୍ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ହ୍ରାସ ପାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ଦର୍ଶାଇଥିଲା ଯେ ବୋଲର ତାଙ୍କ ମୂଲ୍ୟ ଠିକ୍ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ। 2022 ସଂସ୍କରଣ ସମୟରେ 6 ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ମାଭି ମାତ୍ର ପାଞ୍ଚଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ବୋଲିଂ ଅର୍ଥନୀତି 10.32 ଥିଲା, ଯାହା ଗତ ସଂସ୍କରଣରେ ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ଥିଲା | କେକେଆର୍ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର, ସୁନୀଲ ନାରିନ, ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ, ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପରି ବଜାୟ ରଖିବେ | ଦୁଇଥର ଚାମ୍ପିଅନ୍ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ, ନୀତୀଶ ରାଣା, ଶେଲଡନ୍ ଜ୍ୟାକସନ, ଭେଙ୍କଟେଶ ଆୟର୍, ରିଙ୍କୁ ସିଂ ଏବଂ ଉମେଶ ଯାଦବଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଦଳରେ ରଖିପାରନ୍ତି।

ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର |

ସୁନୀଲ ନାରିନ

ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ |

ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ

ନୀତୀଶ ରାଣା |

ଶେଲଡନ୍ ଜ୍ୟାକ୍ସନ୍ |

ରିଙ୍କୁ ସିଂ

ଉମେଶ ଯାଦବ

KKR ରିଲିଜ୍ ଖେଳାଳୀ |

ଶିବମ୍ ମାଭି |

ମହମ୍ମଦ ନବୀ

ଚାମିକା କରୁଣାତ୍ନେ |

ରମେଶ କୁମାର

ଅଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ |

ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚ |

ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ |

ସାମ୍ ବିଲିଙ୍ଗସ୍ |

ଆଲେକ୍ସ ହେଲ୍ସ |

KKR ବାଣିଜ୍ୟ ଇନ୍ସ:

ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର |

ରହମାନୁଲ୍ଲା ଗୁରୁବାଜ |

ଲକି ଫର୍ଗୁସନ୍ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.