ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 : ଭାରତରେ କେତେବେଳେ ଓ କେଉଁ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଦେଖି ପାରିବେ ବିଶ୍ୱକପ. ପଢନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ବିବରଣୀ

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ 2022 ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଆୟୋଜନ କରିବ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅକ୍ଟୋବର 16 ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ 13 ନଭେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ | ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଜିତିବା ପାଇଁ ଭାରତ ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରିୟ ହେବ ଯେତେବେଳେ ୟୁଏଇ ସୁପର 12 ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିବ। ସେହି ନୋଟ୍ ଉପରେ, ଏଠାରେ, ଆମେ ଭାରତ ଏବଂ ୟୁଏଇରେ ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍ 2022 ର ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଏବଂ ପ୍ରସାରଣ ବିବରଣୀ ଉପରେ ନଜର ପକାଇବା |

ଭାରତ ଏବଂ ୟୁଏଇରେ ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 କିପରି ଦେଖିବେ?

କ୍ରିକେଟ୍ ପାଇଁ ଭାରତ ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ବଡ ବଜାର। ଭାରତରେ ଆଇସିସି ଇଭେଣ୍ଟଗୁଡିକର ମିଡିଆ ଅଧିକାର ସାଧାରଣତ ଏକ ବଡ ମୂଲ୍ୟରେ ଯାଇଥାଏ କାରଣ ସେଠାରେ ଅନେକ ଦର୍ଶକ ରହିବେ ଯେଉଁମାନେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଦେଖିବେ | ନିକଟ ଅତୀତରେ ଅଧିକାଂଶ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଯେପରି ହୋଇଛି, ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ନେଟୱାର୍କ ମଧ୍ୟ ଭାରତରେ T20 WC ର ପ୍ରସାରଣ ପରିଚାଳନା କରିବ | ଦେଶରେ ଭାରତୀୟ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନୀ ଜନସଂଖ୍ୟା ଥିବାରୁ ୟୁଏଇ ମଧ୍ୟ କ୍ରିକେଟ୍ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ବଜାର ଅଟେ।

ଭାରତ ଏବଂ ୟୁଏଇରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍ ର ପ୍ରସାରଣ ଏବଂ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ବିବରଣୀ ଏଠାରେ ଅଛି:

ଭାରତ: ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସରେ ଟିଭି ପ୍ରସାରଣ ଏବଂ ଡିଜନି + ହଟଷ୍ଟାରରେ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ |

ୟୁଏଇ: କ୍ରିକ୍ ଲାଇଫ୍ ମ୍ୟାକ୍ସରେ ଟିଭି ପ୍ରସାରଣ ଏବଂ ଷ୍ଟାରପ୍ଲେରେ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ |

ଭାରତ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଜିତିବାର କିଛି ସମୟ ହୋଇଗଲାଣି | ଗତ ବର୍ଷ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପରେ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ପୁରୁଷମାନେ ଏହା ଏକ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଦଳ ଆଗାମୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତକୁ ପୂର୍ବରୁ ଦୁଇଟି ଝଟକା  ଲାଗିଥିଲା। ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏବଂ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା, ଉଭୟ ଭାରତୀୟ ଏକାଦଶର ଅଂଶ ହେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ଆହତ କାରଣରୁ ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବେ। 2022 ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବାକୁ ଭାରତ ଏହାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହା ଏକ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ କିନ୍ତୁ ଦଳ ପାଇଁ ସମ୍ଭବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.