ପାକିସ୍ତାନ ବୋର୍ଡ ର ମୁଖ୍ୟ ରମୀଶ ରାଜା ଙ୍କ ବଡ ବୟାନ କହିଲେ ସାହୀନି ଆସିବା ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କ ପାଁଇ କାଳ ହୋଇପାରେ . ପଢ଼ନ୍ତୁ ଖେଳ ଖବର

ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ (ପିସିବି) ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରମିଜ ରାଜା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଶାହିନ୍ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଶାହିନ୍ ତାଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍ ର ପ୍ରଥମ ଗେମ୍ରେ ଭାରତକୁ ନେବା ପାଇଁ ସେ 110% ଫିଟ୍ ଅଛନ୍ତି | 23 ଅକ୍ଟୋବର। ପାକିସ୍ତାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ବାଂଲାଦେଶ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଟି -20 ଟ୍ରାଇ ସିରିଜରେ ଭାଗ ନେଉଛି ଏବଂ ଶାହିନ୍ଙ୍କୁ ଏହି ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ରଖାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ରାମିଜ୍ ଡନ୍ ନ୍ୟୁଜ୍ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଶାହିନ୍ ଫିଟ୍ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଖେଳିବେ ପ୍ରଥମ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଖେଳ ପୂର୍ବରୁ ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ |

ଶାହିନ୍‌ଙ୍କ ଆଘାତର ପ୍ରକୃତି ବିଷୟରେ ରାମିଜ ରାଜା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୂକ୍ଷ୍ମ ଆଘାତ ଏବଂ ଦଳ ପରିଚାଳନା ତଥା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ କ 110 ଣସି ସୁଯୋଗ ନେବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖେଳାଳି 110% ଫିଟ୍ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଶାହିନ୍ 110 % ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଟ୍ | ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଖେଳକୁ ଆଉ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ବାକି ଅଛି, ତେଣୁ ଖେଳ ଆସିବା ବେଳକୁ ସେ କେବଳ ଫିଟର୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ରାମିଜ ରାଜା ଫଖର ଜମାନ ଏବଂ ଉସମାନ କାଦିରଙ୍କ ପୁନରୁଦ୍ଧାରକୁ ନେଇ ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ନୁହଁନ୍ତି।ଏହା ପରେ ରାମିଜ ରାଜା ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳି ଫଖର ଜମାନ ଏବଂ ଉସମାନ କାଦିରଙ୍କ ଆଘାତ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ପୁନରୁଦ୍ଧାରର ଗତି ବିଷୟରେ ସେ ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ନଥିଲେ। ରାମିଜ ପ୍ରାୟ ସୂଚାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଉସମାନ ହୁଏତ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଫିଟ୍ ହୋଇନପାରନ୍ତି କାରଣ ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ହେୟାର ଲାଇନ୍ ଫାଟିଯାଇଛି |

ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ରିଜର୍ଭରେ ଥିବା ଏବଂ ମୁଖ୍ୟ ପାକିସ୍ତାନ ଦଳର ଏକ ଅଂଶ ନଥିବା ଫାକରଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ରାମିଜ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟି -20 କ୍ରିକେଟରେ ଖେଳାଳି ଭାବେ ଫାଖରଙ୍କ ମୂଲ୍ୟ ବହୁତ ଅଧିକ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଫିଟ୍ ଏବଂ ଫାୟାର୍ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ହେଉଛି ଆହ୍ୱାନ | ଦଳ ପରିଚାଳନା ଯଦି ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଦଳରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ନାହିଁ, ବାମହାତୀ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଏ। ଏସିଆ କପ୍‌ରେ ଫଖର ଜମାନଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାକିସ୍ତାନର ଟି-୨୦ରେ ଶାନ ମାସୁଦଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇଥିଲା। ଦଳ

Leave a Reply

Your email address will not be published.