ନିଜ କ୍ୟାରିଆରକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ. BCCI ତାଙ୍କୁ କଣ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲା ସତ ବଖାଣିଲେ ସଂଜୁ ସାମସନ

ଲକ୍ଷ୍ନ ର ପ୍ରଥମ ODI ରେ 63 ବଲରୁ 86 * ର ଚମତ୍କାର ନକ୍ ସହ ସାମସନ୍ ଭାରତକୁ ଲାଇନ୍ ଉପରେ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ରାଞ୍ଚିରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଭାରତକୁ ଘରକୁ ନେବା ପାଇଁ 36 ବଲ୍ର 30 * ର ଅନ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନକ୍ ସହିତ ଏହାକୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ। ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ଏହି ସିରିଜରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତର ସର୍ବାଧିକ ସ୍କୋରର ହୋଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସାମସନ୍ ସର୍ବାଧିକ ରଚନା କରିଛନ୍ତି।

ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ଚାଲିଥିବା ODI ସିରିଜରେ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଭାରତର ODI ଏକାଦଶରେ ସ୍ଥାୟୀ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ଏବଂ ଏହି ବିଶ୍ୱକପ ପରେ ଟି -20 ଦଳରେ ମଧ୍ୟ ଦୃଢ଼ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଭାରତର ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ଦଳରେ ରିଷଭ ପନ୍ତ ଏବଂ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ହରାଇ ପ୍ରତିଭାବାନ ଡାହାଣହାତୀ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଶୀର୍ଷରେ ରହିଛନ୍ତି। ଚୟନକର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପରିଚାଳନାକୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ ଏହା ହେଉଛି ଯେ ନଂ- ରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ସାମସନଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଇନିଂସ ଆସିଥିଲା।

ଲକ୍ଷ୍ନ ର ପ୍ରଥମ ODI ରେ 63 ବଲରୁ 86 * ର ଚମତ୍କାର ନକ୍ ସହ ସାମସନ୍ ଭାରତକୁ ଲାଇନ୍ ଉପରେ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ରାଞ୍ଚିରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଭାରତକୁ ଘରକୁ ନେବା ପାଇଁ 36 ବଲ୍ର 30 * ର ଅନ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନକ୍ ସହିତ ଏହାକୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ। ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର ଏହି ସିରିଜରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତର ସର୍ବାଧିକ ସ୍କୋରର ହୋଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସାମସନ୍ ସର୍ବାଧିକ ରଚନା କରିଛନ୍ତି।

ଭାରତ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ତୃତୀୟ ODI ଲାଇଭ ସ୍କୋର |

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ସିରିଜ୍ ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ଫାଇନାଲ ODI ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଅଧିନାୟକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଖେଳିବାକୁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପରିଚାଳନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ କୁହାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.