ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ରେ IND ବନାମ PAK ମ୍ୟାଚ୍ କିଏ ଜିତିବ ନେଇ ନିଜ ମତ ରଖିଛନ୍ତି ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର

ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ରେ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଭାରତ ବନାମ ପାକିସ୍ତାନ ମୁକାବିଲା ପୂର୍ବରୁ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ମଧ୍ୟ ସାହସିକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଛନ୍ତି। , ରବିବାର ମେଲବର୍ଣ୍ଣ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ | ଟେଲିଗ୍ରାଫକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସଚିନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଅଗ୍ନି ଶକ୍ତି ଅଛି। “ଭାରତ ପ୍ରିୟ ଅଟେ। ହଁ ବିଲକୁଲ୍। ମୋର ହୃଦୟ ଭାରତ ସହିତ ଅଛି ଏବଂ ସର୍ବଦା ଭାରତ ଜିତିବାକୁ ଚାହୁଁଛି | କେବଳ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ ପ୍ରକୃତରେ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଯେ ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆମର ଅଗ୍ନି ଶକ୍ତି ଅଛି ”ବୋଲି ସଚିନ କହିଛନ୍ତି। ସଚିନ ମଧ୍ୟ ଶୀର୍ଷ ଚାରିଟି ଦଳର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯାହା ମେଗା ଇଭେଣ୍ଟର ସେମିଫାଇନାଲରେ ଖେଳିବ | ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ବାବର ଆଜାମଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ତେନ୍ଦୁଲକର ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ସେମିରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ବାଛିଥିଲେ। ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଖେଳର ଅନ୍ଧକାର ଘୋଡା ଭାବରେ ଏକ ବିଶେଷ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

“ଭାରତର ବହୁତ ଭଲ ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ଏହି ଦଳ ଭଲ-ସନ୍ତୁଳିତ ଏବଂ ବାହାରକୁ ଯାଇ ବିତରଣ କରିବାକୁ ଆମର ମିଶ୍ରଣ ଅଛି | ବାସ୍ତବରେ, ମୁଁ ଆମର ସମ୍ଭାବନାକୁ ନେଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶାବାଦୀ ଏବଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୂରତା ଯାଉଛି ବୋଲି ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ତେନ୍ଦୁଲକର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି।

ଆଇସିସି ପୁରୁଷ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ପାଇଁ ଭାରତ ଦଳ |

ରୋହିତ ଶର୍ମା (ଗ), କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ, ବିରାଟ କୋହଲି, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ଦୀପକ ହୁଡା, ରିଷଭ ପନ୍ତ, ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଆର ଅଶ୍ୱିନ, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ଆକ୍ସାର ପଟେଲ, ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର, ହର୍ଷଲ ପଟେଲ, ଅର୍ଶଦୀମ ସିଂ, ମହମ୍ମଦ ଶାହା

ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇସ୍: ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର, ରବି ବିଷ୍ଣୁ |

ଆଇସିସି ପୁରୁଷ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ରେ 16 ଟି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଦଳ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି | ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ମୋଟ 45 ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ | ନଭେମ୍ବର 13 ରେ ଫାଇନାଲ ଖେଳାଯିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.