ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ପଛର ସତ ଖୋଲିଲେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ଼

 ଦଳର 14 ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ, ଯେହେତୁ ଦଳର ପ୍ରିମିୟର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କୁ ମାର୍କ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରୁ ପିଠିରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା। ଆସନ୍ତା କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ବଦଳି ଘୋଷଣା କରାଯିବ। ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଫର୍ କ୍ରିକେଟ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) ର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଗ୍ରୁପ୍ ଫଟୋଗ୍ରାଫ୍ ପାଇଁ ପୋଜ୍ ଦେଇଛନ୍ତି। ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ସାଥୀ ସାଥୀ ହର୍ଷଲ ପଟେଲ ଏବଂ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ବିଳମ୍ବିତ ଖେଳର ସବୁଠାରୁ କମ୍ ଫର୍ମାଟରେ ଦଳ ପାଇଁ କିଛି ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ଭାରତର ତାରକା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲକୁ ୱିକେଟ୍ କିପିଂ ଯୋଡ଼ି ରିଷଭ ପନ୍ତ ଏବଂ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ଏବଂ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନିକଟରେ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -20 ସିରିଜ୍ରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାକୁ 2-1ରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି, ଯାହା ଅକ୍ଟୋବର 22 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଶ୍ୱକପ୍ ପୂର୍ବରୁ ସବୁଠାରୁ କମ୍ ଫର୍ମାଟରେ ସେମାନଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ଦ୍ୱିପାକ୍ଷିକ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଚିହ୍ନିତ କରିଛି |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଭାରତ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ଦୁଇଟି ବଡ଼ ଝଟକା ଦେଇଥିଲା କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଆହତ କାରଣରୁ ଶାସିତ ହୋଇଥିଲେ। ଜାଡେଜାଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଆକ୍ସାର ପଟେଲ କ୍ରମାଗତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଦଳରେ ବୁମରାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ଜାରି ରହିଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, 28 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ପେସରଙ୍କୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ମହମ୍ମଦ ଶାମି, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ଏବଂ ଦୀପକ ଚହର ଅନ୍ୟତମ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.