ଭାରତ ବନାମ ପାକିସ୍ତାନ T20 ବିଶ୍ୱକପ ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ବୋଲର ସାହୀନି ଆଫ୍ରିଦି ଙ୍କୁ Tips ଦେଲେ ମହମଦ ସାମୀ . ପଢ଼ନ୍ତୁ ଖେଳ ଖବର

ଭେଟେରାନ୍ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପେସର୍ ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ପୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନ ଫାଷ୍ଟ ବୋଲିଂ ସେନ୍ସେସ୍ ଶାହିନ୍ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ସହ କିଛି ଜ୍ଞାନ ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି। ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ। ଓପନିଂ ସଂଘର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନ ଖେଳାଳିମାନେ ଜାଲରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିଲେ। ଆଘାତ ପରେ ଦଳକୁ ଫେରୁଥିବା ପେସର୍ ଶାହିନ୍ ଆଫ୍ରିଦି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟା ଅବସ୍ଥାରେ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ସେ ଜାଲ ଅଧିବେଶନରେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇବା ସହ ଶାହିନ୍ ଆଫ୍ରିଦି କହିଛନ୍ତି, ଶାମି ଭୋଇ କସେ ହ ଆପ (ତୁମେ କେମିତି ଅଛ)। ଭିଡିଓରେ, ଶାମି ଯୁବକ ସହିତ ଉପଯୁକ୍ତ ସିମ୍ ପଦବୀ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଟିପ୍ସ ସେୟାର୍ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​|

“ଅଗର ରିଲିଜ୍ ପଏଣ୍ଟ ଆଚା ହୋ ଜୟେଗା ନା ସେମ୍ ଭୀ ଥେକ ହୋ ଜୟେଗା (ଯଦି ରିଲିଜ୍ ପଏଣ୍ଟ ଅଛି, ତେବେ ସିମ୍ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଭଲ ହେବ) ଶାମି ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରି ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ଲେଖିଛି,” @ T20WorldCup ମିଟଅପ୍: ତାରକାମାନେ # WeHaveWeWill | # T20WorldCup ”ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଓଭର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳତା ଭାରତ ପ୍ରଥମ ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଜିତିବାକୁ ଭାରତକୁ ଶକ୍ତି ଦିଏ |ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ର ପ୍ରଥମ ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ତାରକା ଖେଳାଳି ଥିଲେ। ଫାଇନାଲ ଓଭରରେ 11 ରନ୍ ରକ୍ଷା କରି ଶାମି ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ବିତରଣରୁ ଚାରି ରନ୍ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ।

ତେବେ ଅନ୍ତିମ ଚାରିଟି ବିତରଣରୁ ଚାରିଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇ ପେସର୍ ଭାରତକୁ ପୁନର୍ବାର ଖେଳକୁ ଆଣିଥିଲେ। ସେ ମାତ୍ର ଚାରି ରନ୍‌କୁ ସ୍ୱୀକାର କରି ଗୋଟିଏ ଓଭରରେ ଚାରି ୱିକେଟ୍ ନେଇ ମ୍ୟାଚ୍ ଶେଷ କରିଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ପଚାଶ ବର୍ଷ ଧରି ଭାରତକୁ ଭଲରେ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲେ। ରାହୁଲ 33 ଟି ଡେଲିଭରିରୁ 57 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିବାବେଳେ ସୁର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ 33 ଟି ବିତରଣରୁ 50 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି। ଅକ୍ଟୋବର 19 ରେ ବ୍ରିସବେନର ଗାବା ଠାରେ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ର ଦ୍ୱିତୀୟ ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.