IND vs SA 1st ODI : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ODI ରେ ନଜର ଆସିବେ ସଂଜୁ ସାମସନ . ଦେଖନ୍ତୁ କିଏ ରହିଛନ୍ତି ଭରତୀୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ XI ରେ

ଭାରତ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ T20I କାର୍ଯ୍ୟର ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ସପ୍ତାହ ପରେ, ଦୁଇ ଦଳ ଏକ ଭିନ୍ନ ଫର୍ମାଟରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରକୁ ନେଇଥିବାର ନଜର ଆସିବେ | ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଦିନରାତି ହେବ ଏବଂ ଆର୍ଦ୍ରତା ସ୍ତର ଉଭୟ ପକ୍ଷ ପାଇଁ ପରିଚାଳନା କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ବିରାଟ କୋହଲି, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ, ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର ଇତ୍ୟାଦି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଶୀର୍ଷ ଧାଡିରେ ଭାରତ ଏହି ସିରିଜକୁ ଆସୁଛି। ତଥାପି ଏହା ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦଳ ଯାହା ଉଭୟ ବିଭାଗରେ କିଛି ଅବାସ୍ତବ ପ୍ରତିଭା ରହିଛି। ଶିଖର ଧାୱନ ଭାରତୀୟ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ ଏବଂ ଶୁବମାନ ଗିଲଙ୍କ ସହ ଖୋଲିବେ। ଉପ-ଅଧିନାୟକ ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର୍ ନଂ 3 ରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବେ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରିୟ ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍ ନଂ 4 ରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ୱିକେଟ୍ ରକ୍ଷକ କାର୍ଯ୍ୟ ଇଶାନ୍ କିଶାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇପାରେ ଏବଂ ରାଜତ ପାଟିଦାର ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସ୍ଥାନ ପାଇପାରନ୍ତି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ସେମାନଙ୍କର T20 XI ଖେଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ଏବଂ ଦେଖିବ | ସମାନ T20 XI କୁ ଅଧିକ ଖେଳ ସମୟ ଦେବାକୁ ସେମାନେ ଦେଖିବେ |

ପ୍ରଥମ ODI ପାଇଁ ଭାରତ 11 ଖେଳୁଛି: ଶିଖର ଧାୱନ, ଶୁଭମାନ ଗିଲ, ଶ୍ରେୟାସ ଆୟର, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ, ଇଶାନ କିଶନ, ରଜତ ପାଟିଦାର, ଶାହାବାଜ ଅହମ୍ମଦ, ଦୀପକ ଚହର, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ / ରବି ବିଷ୍ଣୁ, ଆବେଶ ଖାନ

ପ୍ରଥମ ODI ପାଇଁ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା 11 ଖେଳୁଛି: ଜାନେମାନ ମଲାନ, କ୍ୱିଣ୍ଟନ ଡି କକ (ଡବ୍ଲୁ), ଟେମ୍ବା ବାଭୁମା (ଗ), ଆଡେନ ମାର୍କ୍ରାମ, ଡେଭିଡ ମିଲର, ଆଣ୍ଡାଇଲ ଫେଲୁକୱାୟୋ, ଡ୍ୱାଇନ୍ ପ୍ରିଟୋରିୟସ୍, କେଶଭ ମହାରାଜ, କାଗିସୋ ରାବାଡା, ତାବ୍ରାଇଜ ଶାମସି, ଅନ୍ରିଚ୍ ନର୍ଥଜେ, ଡ୍ୱାଇନ୍ ପ୍ରିଟୋରିୟୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.