IND vs SA 1st ODI: ମ୍ୟାଚର ସମ୍ପୂର୍ଣ ବିବରଣୀ କେତେବେଳେ ଓ କେଉଁଠାରେ ଦେଖିବେ ମ୍ୟାଚ . କିଏ ଅଛନ୍ତି ଭାରତର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସ୍ୱାର୍ଡରେ

ଶିଖର ଧାୱନଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏକ ନୂତନ ଚେହେରା ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିବେ ଏବଂ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷର 50 ଓଭର ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ଗଣନା କରିବେ ଯେତେବେଳେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ODI ସିରିଜ୍ ଗୁରୁବାର (ଅକ୍ଟୋବର 6) ରେ ଲକ୍ଷ୍ନରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। । ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଯାଉଥିବା ରୋହିତ ଶର୍ମା, ବିରାଟ କୋହଲି, ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଏବଂ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କ ଭଳି ବଡ଼ ବନ୍ଧୁକ ଅଭାବରୁ ଭାରତୀୟ ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ ଏକ ନୂତନ ଦଳ ଚୟନ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ମୁକେଶ କୁମାର ଏବଂ ରଜତ ପାଟିଦାର ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ। । ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ ପାଇଁ ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଇ ତାଲିକାର ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିମାନେ ଡାହାଣହାତୀ ପେସର୍ ଦୀପକ ଚହର ଏବଂ ଲେଗ୍ ସ୍ପିନର ରବି ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ODI ଦଳରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି।

ODI ରେ ସୀମିତ ସୁଯୋଗରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିବା ଡ୍ୟାସିଂ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଶୁବମାନ ଗିଲ ଶୀର୍ଷରେ ଧାୱନଙ୍କ ସହ ସହଭାଗିତା ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଅନ୍ୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ କିମ୍ବା ପାଟିଦାର ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏକଦିବସୀୟ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ପାଟିଦାରଙ୍କୁ ଘରୋଇ କ୍ରିକେଟ୍, ଆଇପିଏଲରେ ନିଜର ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ନିକଟରେ ଚାରି ଦିନିଆ ଖେଳରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏ ବିପକ୍ଷରେ ଇଣ୍ଡିଆ ଏ ପାଇଁ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।

ଭାରତ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ODI ମ୍ୟାଚ୍ କେବେ ହେବ?

ଅକ୍ଟୋବର 6, ଗୁରୁବାର ଦିନ ଭାରତ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ODI ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ |

ଭାରତ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ODI ମ୍ୟାଚ୍ କେଉଁଠାରେ ହେବ?

ଲକ୍ଷ୍ନର ଏକାନା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଭାରତ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ODI ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ |

ଭାରତ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ODI ମ୍ୟାଚ୍ କେଉଁ ସମୟରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ?

ଭାରତ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ODI ମ୍ୟାଚ୍ 130PM IST ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଟସ୍ ରାତି 1 ଟା IST ରେ ହେବ |

ଭାରତରେ ଟିଭିରେ ଭାରତ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ODI ମ୍ୟାଚ୍ କୁ ଆପଣ କେଉଁଠାରେ ଦେଖିପାରିବେ?

ଭାରତ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ODI ମ୍ୟାଚ୍ ଭାରତର ଷ୍ଟାର ସ୍ପୋର୍ଟସ ନେଟୱାର୍କରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ |

ଆପଣ ଭାରତ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ODI ମ୍ୟାଚ୍ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂକୁ କେଉଁଠାରେ ଦେଖିପାରିବେ?

ଇଣ୍ଡିଆ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ODI ମ୍ୟାଚ୍ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଡିସ୍ନି + ହଟଷ୍ଟାର ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ଆପରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ଭାରତ ବନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପ୍ରଥମ ODI ପୂର୍ବାନୁମାନ 11 |

ଭାରତ: ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର, ଶିଖର ଧାୱନ (ସି), ଶୁଭମାନ ଗିଲ, ଶାହବାଜ ଅହମ୍ମଦ, ଇଶାନ କିଶନ, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ, ଦୀପକ ଚହର, ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ, ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, ରବି ବିଷ୍ଣୁ

ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା: ରେଜା ହେଣ୍ଡ୍ରିକ୍ସ, ଡେଭିଡ ମିଲର, ଟେମ୍ବା ବାଭୁମା (ସି), ଆଡେନ ମାର୍କ୍ରାମ, ଜାନେମାନ ମାଲାନ, ଡ୍ୱେନ ପ୍ରିଟୋରିଅସ, ୱେନ ପାର୍ନେଲ, କୁନିଣ୍ଟନ ଡି କକ, କାଗିସୋ ରାବାଡା, ତାବ୍ରାଇଜ ଶାମସି, କେଶବ ମହାରାଜ

Leave a Reply

Your email address will not be published.