କଟକର ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିର ମୂଲ୍ୟ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଅନୁଭାଭ ମହାନ୍ତି ଭାରତରେ 24 ଡିସେମ୍ବର 1981 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଅନୁଭାଭଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଳିଶ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି। କ୍ରିଷ୍ଟ କଲେଜ, କଟକରୁ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିବା ପରେ, ସେ 2005 ମସିହାରେ ଓଲିଉଡ ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଆଇ ଲଭ୍ ୟୁରେ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ | ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ହେବା ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ଜଣେ ରାଜନେତା ତଥା ଅଭିନେତା ଭାବରେ ସେ 2014 ରେ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ (ବିଜେଡି) ଦଳର ସଦସ୍ୟ ଭାବରେ ଭାରତର ରାଜ୍ୟସଭା (ଉପର ସଂସଦ ଗୃହ) କୁ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ଅତୀତରେ ଜଡିତ ହୋଇନାହିଁ | ସେ ଭାରତର ଓଡ଼ିଶାର କଟକଠାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। 2014 ରେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବାର୍ଶା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଆମେ ଅତୀତର ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସୂଚନାକୁ ଦେଖୁଛୁ ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହି ବିଭାଗକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିବୁ |

ଉଚ୍ଚତା, ଓଜନ ଏବଂ ବୟସ |

ଆଜି (ଜୁଲାଇ 12th, 2022) ସୁଦ୍ଧା, ଅନୁଭାଭ ମହାନ୍ତି 40 ବର୍ଷ, 6 ମାସ ଏବଂ 19 ଦିନ ପୁରୁଣା | ତାଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଜନ୍ମଦିନ 106 ଦିନରେ | ତାଙ୍କର ଉଚ୍ଚତା 6 ଫୁଟ 1 ଇଞ୍ଚ (1.85 ମିଟର), ଏବଂ ତାଙ୍କର ଓଜନ ସମୀକ୍ଷା ଅଧୀନରେ ଅଛି (ସମୀକ୍ଷା ଅଧୀନରେ) |

2022 ରେ ନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ଦରମା |

ତେବେ ଆଜି ଅନୁଭାଭ ମହାନ୍ତି କେତେ ମୂଲ୍ୟବାନ? ଚାଳିଶ ବର୍ଷ ବୟସରେ, ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ 100,000 – $ 1 ମି। ଏହା ପ୍ରାୟ 100,000 – $ 1M ୟୁରୋ କିମ୍ବା 100,000 – $ 1M ପାଉଣ୍ଡକୁ ଅନୁବାଦ କରେ | ନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟର ଆକଳନ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ କାରଣ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଭ୍ୟାସ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିବା କଷ୍ଟକର | ଅନୁଭାଭ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଧନ ପ୍ରାୟତ a ଜଣେ ସଫଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ହେବାରୁ ଆସିଥାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.