ସ୍ୱପ୍ନରେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହ କିମ୍ଭା ନିଜ ଏକ୍ସ ସହ ସଂଭୋଗ କରିବାର ଅର୍ଥ କଣ ହୋଇପାରେ . ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଅସଲ କାରଣ

ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ଅଛି | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରି ଜୀବନ ଦେଖନ୍ତି | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଯଦି ଆମ୍ବ ପାଚିଲା ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖାଯାଏ, ଯଦି ଘରେ ଜଣେ ମହିଳା ଗର୍ଭବତୀ ହୁଅନ୍ତି, ଯଦି ସେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଏକ ଖରାପ ସୂଚକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ .. ଏପରି ଅନେକ କାହାଣୀ ଅଛି ଯାହା ସମାଜରେ ପ୍ରଚଳିତ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଯୌନ  ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସ୍ୱପ୍ନର ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ଆଧାର ଅଛି |

1.ସାଥୀ ସହିତ: ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ଯଦି କେହି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ କିମ୍ବା ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଦୁଇଟି ଭିନ୍ନ ଅର୍ଥ ଅଛି | ନା ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଭଲ କିମ୍ବା ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଯାହା ଚାହୁଁଛ ତାହା ପାଇବ ନାହିଁ | ସେକ୍ସୋଲୋଜିଷ୍ଟମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଭଳି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ପରେ ସାଥୀଙ୍କ ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାର କାରଣ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

2.ପୂର୍ବ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ: ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନରେ ତୁମର ପୂର୍ବ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କିମ୍ବା ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛ, ତେବେ ତୁମର ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା / ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଯୌନ ଜୀବନ ବିତାଇଥାନ୍ତ | ତୁମେ ତୁମର ନୂଆ ସାଥୀକୁ ତୁମର ପୁରୁଣା ସାଥୀ ସହିତ ତୁଳନା କରିପାରିବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଅଜ୍ଞାତ ମନ ତାହା କରେ | ଯଦି ତୁମେ ଅବିବାହିତ ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ତୁମେ ଯୌନ  ସମ୍ପର୍କ ହରାଉଛ |

3.ପ୍ରିୟ ଷ୍ଟାର ସହିତ: ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନରେ ତୁମର କୌଣସି ପ୍ରିୟ ତାରକାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛ, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମେ ନିଜ ସାଥୀରେ ଅଧିକ ଖୋଜୁଛ | ତୁମର ସାଥୀ ଶକ୍ତି ସହିତ ସେହି ତାରାର ଚେହେରା ଏବଂ ସଫଳତାକୁ ତୁମେ ଓଜନ କର |

4.ସମଲିଙ୍ଗୀ ସହିତ: ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ସହିତ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସମ୍ପର୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣ ଯୌନ ଆଡକୁ ସିଧା ନୁହଁନ୍ତି | ଯଦି ତୁମେ ଭାବୁଛ ଯେ ଯୌନ  ସମ୍ବନ୍ଧରେ ତୁମର ପସନ୍ଦ ସିଧା ଅର୍ଥାତ୍ ପୁରୁଷ ସାଥୀ, ତେବେ ଏହା ତୁମର ଭ୍ରମ | ଯଦି ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ବାରମ୍ବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସେ କିମ୍ବା ଆପଣ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ ସମଲିଙ୍ଗୀମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଯୌନ ପସନ୍ଦ ବିଷୟରେ ପୁନର୍ବିଚାର କରିବା ଉଚିତ୍ |

5.ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା: ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରନ୍ତି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ପ୍ରାୟତ ଆସେ ଯେତେବେଳେ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ସ୍ୱପ୍ନର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନର ଏହି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବୁଝିବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମେ କିପରି ଜିନିଷଗୁଡିକ ପରିଚାଳନା କରିବ ସେ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ଏହି ସ୍ୱପ୍ନର ଅନ୍ୟ ଏକ ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଭାବପ୍ରବଣତା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.