ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ 2022 ରୁ ବାଦ ପଡିଛନ୍ତି. ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ କୁ ଲାଗିଲା ବଡ ଝଟକା

ପିଠିରେ ଆଘାତ ହେତୁ ବୁମ୍ରା ପୂର୍ବରୁ ଏସିଆ କପ୍ 2022 କୁ ହରାଇ ଥିଲେ | ସେ ସୁସ୍ଥ ହେବା ପାଇଁ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରିକେଟ୍ ଏକାଡେମୀରେ ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ବିତାଇଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଟି-୨୦ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପାଇଁ ମନୋନୀତ କରାଯାଇଥିଲା। ସେ ମୋହାଲିରେ ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦କୁ ହରାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବାକି ୨ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲେ। ସେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ସେହି ଗେମ୍ରେ ସେ ବହୁତ ସାଧାରଣ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦକ୍ଷତା ଅନୁଯାୟୀ ବୋଲିଂ କରୁ ନ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ସହିତ ସବୁ ଠିକ୍ ନଥିଲା |

ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ମାତ୍ର 1 ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ 23 ରନ୍ ପାଇଁ 2 ଓଭର ବୋଲିଂ କରିଥିବା ବେଳେ ତୃତୀୟ ତଥା ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଶେଷ ଟି-୨୦ରେ ତାଙ୍କର 4 ଓଭରରୁ 50 ରନ୍ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି, ବୁମରା ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ।ବୁମ୍ରାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଉପରେ ବିସିସିଆଇ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଅଦ୍ୟତନ ଦେଇନାହିଁ | ଗତକାଲି IND ବନାମ SA 1st T20I ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରି ବିସିସିଆଇ ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛି ଯେ ବୁମରା ପ୍ରଥମ T20I କୁ ହରାଇବ |

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଭାରତର ଅଭ୍ୟାସ ଅଧିବେଶନରେ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ବିସିସିଆଇ ମେଡିକାଲ ଟିମ୍ ତାଙ୍କୁ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ T20I ବାଦ୍ ଦିଆଯାଇଛି। ତେବେ, ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବୁମରାଙ୍କୁ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ଆବଶ୍ୟକ କି ନୁହେଁ ତାହା ଏନେଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ନାହିଁ। ବୁମ୍ରାଙ୍କ ସ୍ଥାନ କିଏ ନେଉଛି ତାହା ଦେଖିବା ମଜାଦାର ହେବ | ବର୍ତ୍ତମାନ କୋଭିଡ -19 ସହିତ ଥିବା ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଏହି ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସେ ଅଭିଜ୍ଞ ଏବଂ ସେ ଟି -20 ରେ ଜଣେ ଉନ୍ନତ ବୋଲର ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ବହିଷ୍କାରକୁ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ବିଶେଷଜ୍ଞ ମାନେ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.