IND vs SA ଡ୍ରିମ୍ 11 ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ: କିଏ ଜିତିବ ଆଜିର ମ୍ୟାଚ. ପଢନ୍ତୁ ମ୍ୟାଚ ସମ୍ବଧୀୟ ସମସ୍ତ ବିବରଣୀ

IND ବନାମ SA ଡ୍ରିମ୍ 11 ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, କଳ୍ପନା କ୍ରିକେଟ୍ ଟିପ୍ସ, ଡ୍ରିମ୍ 11 ଟିମ୍, ଏକାଦଶ ଖେଳିବା, ପିଚ୍ ରିପୋର୍ଟ, ଭାରତ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚର ଆଘାତ ଅପଡେଟ୍ | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ T20I ସିରିଜରେ ସେମାନେ ପ୍ରଥମ ଥର ପରସ୍ପର ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବେ |ଭାରତ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଟି -20 ମ୍ୟାଚ୍ 28 ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଥିରୁବନନ୍ତପୁରମ୍ ଗ୍ରୀନଫିଲ୍ଡ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ |ସମସ୍ତ ଡ୍ରିମ୍ 11 ଟିପ୍ସ ଏବଂ କଳ୍ପନା କ୍ରିକେଟ୍ ଲାଇଭ୍ ଅପଡେଟ୍ ପାଇଁ କ୍ରିକେଟ୍ ଆଡିକ୍ଟର ଟେଲିଗ୍ରାମ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଆମକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ |ଏହି ଖେଳ 7:00 PM IST ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ଏବଂ ଲାଇଭ୍ ଆକ୍ସନ୍ ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ନେଟୱାର୍କରେ ଦେଖାଯାଇଥିବାବେଳେ ଲାଇଭ୍ ସ୍କୋରଗୁଡିକ କ୍ରିକେଟ୍ ଆଡିକ୍ଟର ୱେବସାଇଟରେ ଟ୍ରାକ କରାଯାଇପାରିବ |

IND ବନାମ SA ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବାବଲୋକନ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଟୁର୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ 1st T20I:

ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ 28 ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଦୁଇ ଦଳ ପରସ୍ପର ବିରୁଦ୍ଧରେ ଶିଙ୍ଗ ଲକ୍ କରିବେ 3 ଟି 20 ଟି ସେଟ୍ରେ, ତା’ପରେ 3 ଟି ODI | ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ ତିରୁବନନ୍ତପୁରମରେ ଖେଳାଯିବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ତୃତୀୟ ଯଥାକ୍ରମେ ଗୁଆହାଟୀ ଏବଂ ଇନ୍ଦୋରରେ ଖେଳାଯିବ। ରୋହିତ ଶର୍ମା ଭାରତୀୟ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେଉଥିବାବେଳେ ଟେମ୍ବା ବାଭୁମା 3 ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜରେ ପ୍ରୋଟେସର ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ। ଭାରତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଇସିସି ପୁରୁଷ ଟି-୨୦ ମାନ୍ୟତାର ଶୀର୍ଷରେ ଥିବାବେଳେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଟେବୁଲରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି। ଭାରତ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 20 ଟି -20 ରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି। ଭାରତ 11 ଟି ଜିତିଥିବାବେଳେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା 8 ଥର ବିଜୟୀ ହୋଇଛି। 1 ମ୍ୟାଚ୍ ଫଳାଫଳ ବିନା ସମାପ୍ତ ହେଲା | ଏହି ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱ ମଧ୍ୟରେ ଏଠାରେ ଆଉ ଏକ କ୍ରାକିଂ ସିରିଜ୍ ଆଶା କରାଯାଏ |

IND ବନାମ SA ମ୍ୟାଚ୍ ସମ୍ଭାବ୍ୟ XI ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଟୁର୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ 1st T20I:

ଭାରତ: ରୋହିତ ଶର୍ମା ©, ବିରାଟ କୋହଲି, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ (ଡବ୍ଲୁ), ଆକ୍ସର ପଟେଲ, ହର୍ଷଲ ପଟେଲ, ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂ, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରା, ଯୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ଦୀପକ ଚହର

ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା: କ୍ୱିଣ୍ଟନ୍ ଡି କକ୍ (wk), ରେଜା ହେଣ୍ଡ୍ରିକ୍ସ, ରାସି ଭାନ୍ ଡେର୍ ଡୁସେନ୍, ଆଡେନ ମାର୍କ୍ରାମ, ଟେମ୍ବା ବାଭୁମା ©, ଡେଭିଡ ମିଲର, ଅନ୍ରିଚ୍ ନର୍ଟେଜେ, ଡ୍ୱାଇନ୍ ପ୍ରିଟୋରିୟସ୍, କେଶବ ମହାରାଜ, କାଗିସୋ ରାବାଡା, ଟାବ୍ରାଇଜ୍ ଶାମସି

Leave a Reply

Your email address will not be published.