ଖରାପ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏହିପରି ସଙ୍କେତ ପାଇଲେ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ . ଅଣଦେଖା କଲେ ଆସିପାରେ ମୃତ୍ୟୁ

ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୁଷ୍ୟର ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଦୁଖ ଆସେ | ଅନେକ ଥର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି ଜିନିଷର ସଙ୍କେତ ପାଇଥାଏ | ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ ଯେ ଭଗବାନ ଆମକୁ ଅନେକ ଥର ଏପରି ସଙ୍କେତ ଦିଅନ୍ତି ଯେ ତୁମ ସହିତ କିଛି ଖରାପ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି | ସହରର ଜ୍ୟୋତିଷ ପଣ୍ଡିତ ଜଗଦୀଶ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୀବନରେ ଯାହା ଘଟିବ ତାହା କେହି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, ଏହା ଘଟିବ। ଏହି କଥା ରାମାୟଣରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି | କୁହାଯାଏ ଯେ ଅଯୋଧ୍ୟା ରାଜା ଦଶରଥା ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ଅଲଗା ହେବାରେ ମରିବେ | ଆଜି ପଣ୍ଡିତ ଜୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଚିହ୍ନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଯାହା ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଆପଣ ଜୀବନରେ ଖରାପ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସେହି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ କ’ଣ ଜାଣ …

1.କୁହାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ବିଲେଇର କାନ୍ଦଣା ଆସେ, ତେବେ ଏହା ଏକ ଉଦ୍‌ବେଗଜନକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ | ବିଲେଇ ଏହି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଶୀଘ୍ର ଜାଣିବାକୁ ଦିଅ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ସଙ୍କେତ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କିଛି ମନ୍ଦ ଶକ୍ତିର ଛାଇ ଅଛି ଏବଂ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କେହି ଥାଇପାରେ |

2.ସକାଳେ ମହୁ ଦ୍ୱାରା ଘରେ ସିନ୍ଦୁର ପ୍ରୟୋଗ କରୁଥିବାବେଳେ ବରର ଭର୍ମିଲିୟନ ବାକ୍ସ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଖରାପ ସମୟର ସଙ୍କେତ ଅଟେ |

3.ବିନା କାରଣରେ ଘରର ରୋଷେଇ ଘରେ କ୍ଷୀର ଫାଟିଯିବା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଏକ ବଡ ଅସୁବିଧା ହେବ କିମ୍ବା ଶୀଘ୍ର ଏକ ବଡ ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

4. ଯେତେବେଳେ ଘରେ ପୂଜା ସମୟରେ ପୂଜା ପ୍ଲେଟ ଖସିଯାଏ, ତେବେ ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ ଦେବତାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧ କରନ୍ତି | ତେଣୁ ପୂଜା ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

5.ରାତିରେ ଘରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ଯଦି ତୁମର ଦୁସ୍ୱପ୍ନ ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ ଘରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ, ଏହା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ମନ୍ଥର ହେବାର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.