ଘର ଭିତରେ ନାଲି କିମ୍ବା କଳା ପିମ୍ପୁଡି ରାସ୍ତା ତିଆରି କରି ଯାଉଛନ୍ତିକି ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି ଏହାର ଅର୍ଥ . ପିମ୍ପୁଡି ଘରେ ହେବା ହୋଇଥାଏ ଶୁଭ ନା ଅଶୁଭ

କର୍ମର ପ୍ରାଥମିକତା ମଧ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟର ଏକ ଭିନ୍ନ ଗୌରବ  ଅଛି | ଭବିଷ୍ୟତ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ସାହାଯ୍ୟ ନିଅନ୍ତି | ଭାରତର ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ବିଶେଷଜ୍ଞମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘଟଣା ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ କର୍ମର ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଛି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କେତେକ ଜ୍ୟୋତିଷମାନେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଆମ ଚାରିପାଖରେ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଜଡିତ ଚିହ୍ନଗୁଡିକ କିଛି ପୂର୍ବରୁ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରେ | ଯେଉଁମାନେ ଚିହ୍ନିବା ପାଇଁ ଏକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଆଖି ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

ପିମ୍ପୁଡ଼ି ବାହାରିବା କ’ଣ ସୂଚାଏ?

ସେହି ଲୋକମାନେ ଯାହାର ଷଷ୍ଠ ଅର୍ଥ ଅର୍ଥାତ୍ ଷଷ୍ଠ ସେନ୍ସ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଘଟିଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଭଲ କାମ କରେ | ଏହି ସଂପର୍କରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଘରୁ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ବାହାରକୁ ଆସିବା କଥା, ତା’ହେଲେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଘଟୁଥିବା କିଛି ଘଟଣାର ସଙ୍କେତ ଅଟେ | ଯଦି ତୁମ ଘରେ କଳା ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଆସୁଛି, ତେବେ ଖୁସି ହୁଅ, ବାସ୍ତବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଏହା ହୁଏ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମର ଖୁସି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅନ୍ୟ ପଟେ, କୃଷ୍ଣ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ମଧ୍ୟ ତୁମର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଜଡିତ | କଳା ପିମ୍ପୁଡ଼ିକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ଶୁଭ ଅଟେ | ଯଦି ଚାଉଳ ହାଣ୍ଡିରୁ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ବାହାରୁଛି, ତେବେ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଟେ | କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟକ୍ତିର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କଳା ପିମ୍ପୁଡ଼ି ବାସ୍ତୁ ଭୋଗ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ |

ଯଦି ତୁମେ ନାଲି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଦେଖୁଛ, ସତର୍କ ରୁହ।’

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ନାଲି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଲାଲ୍ ପିମ୍ପୁଡ଼ିଗୁଡିକ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଭବିଷ୍ୟତର ଅସୁବିଧା, ବିବାଦ, ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟକୁ ମଧ୍ୟ ସୂଚିତ କରେ | ଯଦି ନାଲି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସୁଛି, ତେବେ ଏହି କୌଣସି ଖରାପ ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ହୋଇପାରେ |

ଯଦି ଏହା ଘଟେ ତେବେ ଭୟ କରିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ‘

କିନ୍ତୁ ଯଦି ନାଲି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ପାଟିରେ ଅଣ୍ଡା ଦେଇ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଏକ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଏ | ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଖାଇବା ପାଇଁ ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଭୋକିଲା ରହେ, ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଚିହ୍ନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

ଏହି ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଶୁଭକାମନା |

ଯଦି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଦିଗରୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସଙ୍କେତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଉତ୍ତରରୁ କଳା ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସେ, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଅଟେ | ଯଦି ଆପଣ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗରୁ ଆସୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ପୂର୍ବ ଦିଗରୁ ଆସୁଛି, ତେବେ କିଛି ସକରାତ୍ମକ ସୂଚନା ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରେ | ସେହିଭଳି, ଯଦି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ପଶ୍ଚିମ ଦିଗରୁ ଆସନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.