ଆଗକୁ ଆସୁଛି ପାର୍ବଣ ର ଋତୁ ସୁନା କିଣିବା ର ଇଚ୍ଛା ଅଛିକି ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଶା ସୁନା ଓ ରୁପାର ମୂଲ୍ୟ କେତେ ଅଛି . ପଢ଼ନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର

gold

ଭାରତରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 12 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2022 ରେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ ଏବଂ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ପାଇଁ ସମାନ ରହିଛି | ସୋମବାର ସୁଦ୍ଧା ଭାରତରେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା (10 ଗ୍ରାମ) ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 50,880 ଟଙ୍କା ହୋଇଥିବାବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା (10 ଗ୍ରାମ) 46,600 ଟଙ୍କା ରହିଛି।

ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଭାରତର ବିଭିନ୍ନ ମେଟ୍ରୋ ସହରରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେଇଥିଲା | ଚେନ୍ନାଇରେ ଆଜି 24 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 52,285 ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) 47,927 ଟଙ୍କା |

ଜାତୀୟ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) ପାଇଁ ସୁନା ହାର 51,150 ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) 46,900 ଟଙ୍କା | କୋଲକାତାରେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) ପାଇଁ ସୁନା ହାର 51,000 ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) 46,750 ଟଙ୍କା | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ମୁମ୍ବାଇରେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା (10 ଗ୍ରାମ) ମୂଲ୍ୟ 51,000 ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା (10 ଗ୍ରାମ) 46,750 ଟଙ୍କା |

gold

ଭୁବନେଶ୍ୱର ପରି 24 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା (10 ଗ୍ରାମ) ର ମୂଲ୍ୟ 51,000 ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା (10 ଗ୍ରାମ) ଆଜି 46,750 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) ଏବଂ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) ପାଇଁ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 110 ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି |

ଭାରତରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 12 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2022 ରେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ ଏବଂ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ପାଇଁ ସମାନ ରହିଛି | ସୋମବାର ସୁଦ୍ଧା ଭାରତରେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା (10 ଗ୍ରାମ) ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 50,880 ଟଙ୍କା ହୋଇଥିବାବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା (10 ଗ୍ରାମ) 46,600 ଟଙ୍କା ରହିଛି।

ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଭାରତର ବିଭିନ୍ନ ମେଟ୍ରୋ ସହରରେ ସୁନା ମୂଲ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେଇଥିଲା | ଚେନ୍ନାଇରେ ଆଜି 24 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 52,285 ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) 47,927 ଟଙ୍କା |

gold-233

ଜାତୀୟ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) ପାଇଁ ସୁନା ହାର 51,150 ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) 46,900 ଟଙ୍କା | କୋଲକାତାରେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) ପାଇଁ ସୁନା ହାର 51,000 ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) 46,750 ଟଙ୍କା | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ମୁମ୍ବାଇରେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା (10 ଗ୍ରାମ) ମୂଲ୍ୟ 51,000 ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା (10 ଗ୍ରାମ) 46,750 ଟଙ୍କା |

ଭୁବନେଶ୍ୱର ପରି 24 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା (10 ଗ୍ରାମ) 51,000 ଟଙ୍କା ହୋଇଥିବାବେଳେ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା (10 ଗ୍ରାମ) ଆଜି 46,750 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ 24 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) ଏବଂ 22 କ୍ୟାରେଟ୍ (10 ଗ୍ରାମ) ପାଇଁ ସୁନା ମୂଲ୍ୟ 110 ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.