ଓଡ଼ିଆ କଳାକାର ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଫୁଲ ବାଇଓ ଡାଟା . କେତେ କୋଟିର ମାଲିକ ସେ

ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତି ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ଯିଏ ଜୁଲାଇ 30, 1989 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଅଭିନେତା ତଥା ପ୍ଲେବ୍ୟାକ୍ ଗାୟକ ଯିଏ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ କମେଡି ଭଉଣୀ ଶ୍ରୀଦେବୀ (2017) ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଭୂମିକା ତାଙ୍କୁ ଅଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଷ୍ଟାରଡମ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା, ଯାହା ସୁନ୍ଦରଗଡ ରା ସଲମାନ ଖାନ (2018) ଏବଂ ଅଜାବ ସଞ୍ଜୁ ରା ଗଜାବ ଲଭ (2019) ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲା। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ବୁଶମାନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଲିଓ ଅଟେ।

ବାବୁସାନ  ମହାନ୍ତି ନେଟ୍ ୱର୍ଟ: ଦରମା ଏବଂ ରୋଜଗାର |

ବାବୁଶାନ ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ | ଉଇକିପିଡ଼ିଆ, ଫୋର୍ବସ୍ ଏବଂ ବିଜନେସ୍ ଇନସାଇଡର୍ ଅନୁଯାୟୀ ବାବୁଶାନ୍ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ 1.5 ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର ଅଟେ। ଭାରତର ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ସେ DAV ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲେ ।

ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତି ଡେଟିଂ କରୁଛନ୍ତି କି?

ରେକର୍ଡ ଅନୁଯାୟୀ ବାବୁସାନ  ମହାନ୍ତି ତୃପ୍ତି  ସତ୍ୟପାଥୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ମେ 2022 ସୁଦ୍ଧା ବୁଶମାନ ମହାନ୍ତି କାହା ସହିତ ଡେଟ କରୁନାହାଁନ୍ତି।ବାବୁସାନ  ମହାନ୍ତିଙ୍କର କୌଣସି ପୂର୍ବ ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆମେ ସଚେତନ | ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ତାଲିକାରେ ବୁଶମାନ ଅଛନ୍ତି | ଭାରତରେ ଜନ୍ମିତ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ତାଲିକାରେ ମଧ୍ୟ | ପ୍ରତିବର୍ଷ ଜୁଲାଇ 30 ରେ ବାବୁଶାନ ମହାନ୍ତି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରନ୍ତି |

2022 ରେ ନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ଦରମା |

ତେବେ ଆଜି ବାବୁଶାନ ମହାନ୍ତି କେତେ ମୂଲ୍ୟବାନ? ବତିଶ ବର୍ଷ ବୟସରେ, ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ 100,000 – $ 1 ମି। ଏହା ପ୍ରାୟ 100,000 – $ 1M ୟୁରୋ କିମ୍ବା 100,000 – $ 1M ପାଉଣ୍ଡକୁ ଅନୁବାଦ କରେ | ନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟର ଆକଳନ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ କାରଣ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଭ୍ୟାସ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିବା କଷ୍ଟକର | ବାବୁଶାନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ମୁଖ୍ୟତ a ଜଣେ ସଫଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ହେବା ଦ୍ୱାରା ଆସିଥାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.